-17%

23 minuty w piekle

Special Price 24,84 zł   Normalna cena 29,90 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-217-6
Numer katalogowy 642176
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 176
Rok wydania 2015

Bill Wiese pewnej nocy przeżył chwile grozy. Podczas trwającej 23 minuty wizji Bóg pozwolił mu doświadczyć rzeczywistości piekła. To całkowicie zmieniło życie i przekonania Billa. Przez długi czas nosił w sobie to wszystko, bał się o tym mówić. Ale ostatecznie podzielił się swym świadectwem z innymi. Dzięki tej książce każdy może niemal naocznie zobaczyć i dotknąć grozy piekła.

Bill Wiese głosi prawdę, która obecnie jest powszechnie negowana i wyśmiewana. Z całą mocą ostrzega nas przed miejscem wiecznego potępienia, które naprawdę istnieje. Przytacza ważne fakty na temat piekła i odpowiada na dociekliwe pytania: Czy piekło to dosłownie miejsce pełne ognia? Gdzie znajduje się piekło? Czy potępieni w piekle mają ciało? Czy „dobrzy” ludzie mogą trafić do piekła? Czy w piekle są dzieci? Czy w piekle istnieją różne stopnie kar? Czy w piekle są demony? Czy demony posiadają ogromną siłę? Czy demony mogą dręczyć ludzi w piekle i na ziemi?

Wydawało mi się, że moja przerażająca podróż trwa całą wieczność, lecz w rzeczywistości nie trwało to dłużej niż niespełna pół godziny. Te dwadzieścia trzy minuty były jednak zdecydowanie wystarczające, abym nabrał niezłomnego przekonania, że już nigdy nie chcę tam wrócić, nawet na jedną krótką chwilę. A celem mojego życia stało się opowiadanie innym ludziom o tym, co tam widziałem, słyszałem i czułem, aby każdy, kto przeczyta tę historię, mógł nabrać właściwego przekonania i za wszelką cenę chciał uniknąć tego miejsca. (…)

fragment książki

"Przez całą godzinę Bill opowiadał o swojej podróży do piekła, a ja słuchałam jego pełnej szczegółów opowieści niczym zahipnotyzowana. Nie było żadnych telefonów. Pod koniec programu podaliśmy tylko numer jego pagera, bo nie prowadził wtedy żadnych spotkań, nie miał swojej strony internetowej ani publicznie dostępnego numeru telefonicznego. Jednak od momentu zakończenia programu pager Billa nie przestawał dzwonić. Program „Podróż do piekła’’ okazał się być jednym z najbardziej popularnych. Otrzymałam niezliczone prośby o nagrania tego programu, telefonicznie oraz przez e-maile słuchacze prosili mnie o powtórzenie programu z Billem jeszcze całe tygodnie, a nawet miesiące później. Bill otrzymywał nieustannie świadectwa tym, jak jego historia zmieniła życie wielu ludzi. Niektóre ze świadectw zamieszczono w tej książce.

Kiedy we trójkę siedzieliśmy tego wieczoru w studio, wiedzieliśmy, że właśnie wydarzyło się coś niesamowitego. Każdy z nas czuł obecność Bożą, wypełniającą wszystko wokoło. Wiedzieliśmy, że Bóg działa, aby przemienić serca, umysły życie tych, którzy słuchali nas wtedy choćby przez krótką chwilę. Wiedzieliśmy też, że Bóg zjednoczył nas wtedy dla czego znacznie większego i ważniejszego niż krótki „występ” w programie radiowym. Tamtego wieczoru zobowiązałam się, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby pomóc Billowi w rozpowszechnianiu jego świadectwa."

Holy McClure, dziennikarka

Inni klienci kupili również