Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  7 darów Ducha Świętego

  Producent: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 437555
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 19,99 zł
  13,50 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 13,50 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Duch Święty prowadzi nas za rękę jak matka dziecko... jak ktoś widzący niewidomego. Sakramenty, które ustanowił Pan, bez Ducha Świętego nie mogłyby nas zbawić. Bez Niego nawet śmierć Pana nic by nam nie przyniosła. To dlatego nasz Pan powiedział Apostołom: „Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was” (J 16,7). Było trzeba, aby zesłanie Ducha Świętego przyniosło owoce laski temu żniwu. To tak jak z ziarnem zbóż; rzucacie je w rolę, lecz trzeba jeszcze słońca i deszczu, by zakiełkowało i kłos zrodziło. Trzeba mówić każdego ranka: „Boże mój, ześlij na mnie Twego Ducha, który da mi poznać, czym jestem i kim Ty jesteś”.

  Ks. Dolindo Ruotolo

  Dlaczego jest siedem darów Ducha Świętego? Co one tak naprawdę sprawiają w nas? Jak je pielęgnować? Jak się o nie modlić? Ksiądz Dolindo wyjaśnia naukę Kościoła na temat siedmiu darów Ducha Świętego, ale w oparciu o własne doświadczenia duchowe. Czytelnik czuje się dzięki temu prowadzony do coraz głębszego spotkania z Bogiem.

  Ks. Dolindo Ruotolo (1882-1970), neapolitański kapłan, który miał dar widzenia rzeczy przyszłych, wnikania w ludzkie dusze, a także bilokacji. Znany przede wszystkim ze względu na spisaną pod natchnieniem modlitwę: „Jezu, Ty się tym zajmij”. Pozostawił po sobie wiele pism, w których bardzo przystępnym, współczesnym językiem wyjaśniał Pismo Święte i naukę Kościoła.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8043-755-5
  Okładkamiękka
  Liczba stron128
  Wymiary130 x 190 mm
  Autorks. Dolindo Ruotolo
  Rok wydania2021
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *