Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie

  Producent: Znak
  Kod katalogowy: 096596
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 54,99 zł
  44,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 0,00 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  TWÓJ MÓZG JEST OK, a ta książka pokaże ci JAK LEPIEJ NIM ZARZĄDZAĆ.

  Osoby z ADHD, z uwagi na budowę swojego mózgu, do zarządzania sobą wykorzystują niepokój i motywują się stresem. Dzięki temu łatwiej jest im doprowadzać sprawy do końca i robić rzeczy, na które nie mają ochoty. Planowanie last minute i „dopalanie się” złością to dla nich codzienność. Ale taka strategia stanowi ogromne obciążenie dla organizmu i wyczerpuje ich energię.

  ŻYCIE Z ADHD NIE MUSI TAK WYGLĄDAĆ.

  Dr Tamara Rosier jest mamą czwórki dzieci, z których troje ma ADHD. Sama również jest osobą nieneurotypową. W swojej rewolucyjnej książce przedstawia nowatorski program COACHINGU ADHD, który pomoże ci zhakować swój mózg.

  Dowiedz się, jak wyznaczać zdrowe granice w sferze emocji i chronić momenty szczytowej produktywności. Poznaj metody takie jak plansza operacyjna, trening wyobrażeniowy i drabina zdrowia emocjonalnego, które pozwolą ci poprawić wydajność, lepiej radzić sobie z zadaniami w pracy, zrewidować błędne przekonania o sobie i poprawić komunikację z bliskimi.

  Autorka,  doświadczona trenerka, podpowiada rodzicom dzieci z ADHD, jak wychować je na pewnych siebie dorosłych.

  DZIĘKI TYM WSKAZÓWKOM I STRATEGIOM ŻYCIE Z ADHD STANIE SIĘ ŁATWIEJSZE.

  Książkę ADHD. Twój mózg jest OK poleca najlepszy specjalista od ADHD w Polsce, psychiatra dr Tomasz Kowalczyk, który był inicjatorem wydania jej po polsku:

  To pierwsza książka o ADHD, w której autorka nie dość, że identyfikuje negatywne źródła motywacji, przedstawia sposoby na to, jak realnie, metodycznie, ale i w przystępny sposób zapobiec ich pojawianiu się.

  POKOCHAJ SWÓJ MÓZG I ŻYJ LEPIEJ Z ADHD!

  Dr TAMARA ROSIER jest trenerką ADHD oraz twórczynią nowatorskiego programu COACHING ADHD, który stanowi przyszłość w leczeniu i funkcjonowaniu osób z ADHD.  Założycielka ADHD Center w zachodnim Michigan, gdzie uczy osoby z ADHD oraz ich rodziny, jak rozwijać umiejętności skutecznego życia z ADHD. Dr Rosier jest prezesem Organizacji Trenerów ADHD oraz popularną prelegentką i  autorką wielu artykułów na temat życia z ADHD.

  Dr Tamara Rosier jest także mamą czwórki dzieci, z których troje ma ADHD. Sama również jest osobą nieneurotypową.

  Dr Tomasz Kowalczyk  - lekarz specjalista psychiatra

  Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), zespołu niedoboru koncentracji uwagi bez nadpobudliwości ruchowej (ADD), a także zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz spektrum autyzmu. Aktywnie współpracuje z innymi profesjonalistami z zakresu psychologii i psychoterapii. Prowadził wykłady o ADHD w ramach konferencji naukowych (Zjazd Psychiatrów Polskich 2022, Psychiatria Płci 2023) oraz seminaria szkoleniowe w zakresie ADHD i spektrum autyzmu.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-240-9659-6
  Wymiary144 x 205 mm
  Okładkamiękka, skrzydełka
  Liczba stron304
  Rok wydania2024
  AutorTamara Rosier
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *