Ania. Biografia Anny Przybylskiej

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 825828
39,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Pierwsza biografia Anny Przybylskiej

Pojawiła się w polskim kinie znikąd i od razu stała się fenomenem. Uosabiała .polski sen lat 90.' - była idealną dziewczyną z sąsiedztwa która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Ania Przybylska została Królową Serc"w kraju, w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi”- nigdy nie mają łatwo. Raz mówiła, że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem, innym razem - że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości, lecz ciągle była zakochana. Spieszyła się momentami tak, jakby auta, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - opowiadają w książce jej bliscy.


Czytam stronę po stronie. Uśmiecham się, złoszczę, płaczę.

W końcu zamykam książkę i jedno mogę Wam powiedzieć: oto jest Ania.

Krystyna Przybylska,
mama Ani

 


To książka o Ani takiej jaką była w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi. Bez koloryzowania, niepotrzebnego zadęcia, książka prawdziwa jak Ona sama. Zero udawania.

Katarzyna Bujakiewicz

 


Książka o Ani Przybylskiej jest gorąca. Jak całe Jej życie, które nie cierpiało nudy i szarości. Jeżeli ludzkie losy zasługują na epilog, to ta książka nim jest. Dla mnie to po prostu kolejne spotkanie z ulubioną kumpelą z branży i radosnym człowiekiem.

A myślałem, że to już niemożliwe... Gorąco polecam.

Cezary Pazura

Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewiecki, dwukrotnie nominowani do Nagrody Grand Press w kategorii Wywiad. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wyróżniło w Konkursie im. Stefana Żeromskiego ich tekst Mama. Panią to masz na ulicy.

Specyfikacja
ISBN 978-83-2682-582-8
Okładka miękka
Liczba stron 392
Wymiary 160 x 230 mm
Autor Grzegorz Kubicki
Autor Maciej Drzewicki
Rok wydania 2017
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Byłem w niebie

29,90 zł 24,90 zł

Na koniec świata

19,90 zł 17,90 zł

Widziałam Niebo

24,90 zł 19,90 zł

Wszystko jest po coś

14,90 zł 8,90 zł

Chata. Film DVD

29,99 zł 24,90 zł