Atlas turystyczny Portugalii

Producent: SBM
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 593251
29,90 zł
21,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Atlas turystyczny to inspirujące kompendium wiedzy o Portugalii - jej krajobrazach, tętniących życiem miastach i malowniczych wioskach, miejscach naznaczonych historią, nastrojowych zakątkach, dawnej i współczesnej architekturze, najciekawszych muzeach, galeriach i wielu innych atrakcjach. Zaprezentowano je w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o kraju, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

O autorze: Peter Zralek urodził się w Polsce, mieszka w Sztokholmie, gdzie studiował m.in. historię starożytną, egiptologię, psychologię. Jest podróżnikiem, dziennikarzem i autorem wielu publikacji, pracuje także jako pilot i przewodnik wycieczek. Odwiedził ponad 90 krajów, a niektóre urzekły go na tyle, że zamieszkał w nich na dłużej, poznając od podszewki. Jest wśród nich Portugalia.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-325-1
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Peter Zralek
Rok wydania 2018