Balsam leśniowski na odchudzanie

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 003965
39,90 zł
21,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Balsam na odchudzanie ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii. Może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Wspomaga walkę z nadwagą u osób mających tendencję do tycia i prowadzących mało aktywny tryb życia.

Jest to produkt naturalny, nie zawierający alkoholu ani żadnych zapachowych i smakowych środków syntetycznych. Przyjazny dla osób z cukrzycą typu l i II. Składniki aktywne preparatu nie powodują działań ubocznych. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pojemność: 250 ml

Skład: Naturalny wodny ekstrakt z siemienia lnianego, korzenia mniszka lekarskiego, owocni fasoli, korzenia lubczyka, ziela skrzypu polnego, ziela krwawnika, kwiatu hibiskusa, korzenia arcydzięgla; dodatki: fruktoza, czarna porzeczka, jabłko; składnik zagęszczający - skrobia naturalna oczyszczona; składnik stabilizujący - naturalny kwasek cytrynowy; składnik konserwujący - sorbinian potasu.

Arcydzięgiel litwor

Łacińska nazwa tej cennej rośliny leczniczej, pochodzi od greckiego słowa archangelos, które oznacza archanioła i nawiązuje do niezwykłych właściwości tej rośliny, które według starej legendy miał objawić Archanioł Gabriel (w epoce Odrodzenia nadano mu jeszcze jedną nazwę: Ziele Ducha Świętego). Arcydzięgiel znany był i stosowany od wieków. W Europie rozpowszechnił się w XIX wieku, zyskując miano europejskiego żeń-szenia. Zawiera on ponad 100 związków chemicznych, wykorzystywanych w lecznictwie oraz w kosmetyce. Posiada właściwości rozgrzewające i odżywcze, antyseptyczne i uspokajające. Arcydzięgiel pobudza wytwarzanie soku żołądkowego enzymów trawiennych oraz likwiduje wzdęcia.

Data ważności: 30.06.2019.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: