Ciasta i desery siostry Salomei

Producent: WAM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 713919
24,90 zł
14,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Książka Siostry Salomei to prawdziwa skarbnica przepisów na wyjątkowe ciasta i desery. Wszystko smakuje przepysznie!

Siostra Anastazja FDC

Nakładem Wydawnictwa WAM ukazało się kilkanaście książek Siostry Anastazji, w tym kilkaset receptur na same słodkie przysmaki.

Tym razem swoimi przepisami dzieli się Siostra Salomea, przepisami odmiennymi zarówno pod względem wykonania, jak i inspiracji. Z recepturami Siostry Anastazji łączy je jedno - zawsze się sprawdzają!

Siostra Salomea z kuchni włoskiej i polskiej czerpie to, co najlepsze, i nadaje temu zupełnie nową jakość. Nawet Siostra Anastazja nie ukrywa zaskoczenia „nie tylko przepisami na włoskie ciasta, ale także tymi naszymi, tradycyjnymi. Wszystko przepięknie przygotowane i smakuje przepysznie".

W książce znajdziemy ciasta, ciastka, ciasteczka i desery o różnym stopniu trudności; od tych prostych w przygotowaniu po nieco trudniejsze. A praktyczne rady Siostry Salomei sprawią, że nawet najbardziej wymagające ciasto okaże się w wykonaniu prostsze, niż sądzimy.

Zachwyć się smakami ciast i deserów Siostry Salomei. Najlepsze polskie i włoskie inspiracje cukiernicze w jednej książce.

Specyfikacja
ISBN 978-83-277-1391-9
Okładka miękka
Liczba stron 232
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Salomea Łowicka FDC
Rok wydania 2017