-27%

Cuda Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Świadectwa i modlitwy

Special Price 26,90 zł   Normalna cena 36,90 zł Oszczędzasz 10 zł
Najniższa cena z 30 dni: 26,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-2773-178-4
Numer katalogowy 731784
Wymiary 125 x 200 mm
Okładka twarda
Ilość stron 152
Rok wydania 2023

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją…

To pierwsze słowa modlitwy rzymskiej, którą odmawiają ludzie na całym świecie, zwracając się do Maryi gotowej zawsze wspierać swoje dzieci. Do tej Matki można przyjść z wielkimi i małymi życiowymi sprawami. Świadectwa osób, które doświadczyły Jej pomocy potwierdzają, że dla Maryi żadna prośba nie jest nieistotna. Otacza wszystkich nieustanną opieką.

Jedna z moich córek rozeszła się z mężem. Zwróciłam się z prośbą do Matki Najświętszej, aby uratowała ich małżeństwo. Przez dziesięć lat codziennie odmawiałam cząstkę różańca i ufałam... Wreszcie niespodziewanie się zeszli. Tak wielka jest moc Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy…

MODLITWA
Panie Jezu Chryste, Ty dałeś nam swoją Rodzicielkę Maryję, której sławny obraz czcimy jako Matkę gotową nieustannie pomagać, spraw, abyśmy gorliwie wypraszając Jej macierzyńską pomoc, nieustannie doznawali owoców Twego odkupienia. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

W książce znajdziesz . świadectwa cudów i łask wyproszonych za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy, tekst o duchowym znaczeniu tej ikony, a także Nowennę Nieustanną i inne modlitwy za wstawiennictwem Maryi.

Inni klienci kupili również