Damy ze skazą

Producent: Znak
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 034666
44,90 zł
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Nowa książka autora bestsellerowych Żelaznych dam. Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo.


Matylda to dziedziczka najpotężniejszej dynastii świata. Głupota rodzonego brata zamienia jej życie w piekło. Nieodpowiedzialny szczeniak z koroną na głowie przegrywa ją podczas partii kości.

Rycheza angażuje cały swój spryt i nieustępliwość, by zmazać hańbę matki. Przybywa do kraju rządzonego przez ogarniętego obsesją tyrana. To ona zrobi z niego bohatera. I ona zapewni mu królewską koronę.

Przedsława, zgwałcona i odarta z marzeń przez nienawistnego furiata, poprzysięga zemstę. Za jej sprawą na rodzące się polskie mocarstwo spada klątwa.

Poznaj historię polskiej korony, bez mitów i fałszerstw. W świecie pełnym nienawiści, w którym ludzkie życie jest warte tylko tyle, ile gotowi są za nie zapłacić handlarze niewolników, te wielkie damy zrobią wszystko, by zdobyć sławę silniejszą od śmierci.

Urażona duma, poniżenie, zdrada, których nie wolno wybaczyć. Grzechy ludzi zbyt ambitnych, by uznać własne potknięcia, zepchną cały ród i imperium na drogę prowadzącą ku zagładzie. I tylko kobiety będą mogły je uratować.

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-3466-6
Okładka twarda
Liczba stron 448
Wymiary 150 x 220 mm
Autor Kamil Janicki
Rok wydania 2016