Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu

Producent: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 847799
29,90 zł
20,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Codziennie toczy się walka o każdego z nas niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie. Dopiero gdy po tamtej stronie zobaczymy swoje życie, dowiemy się, jak wiele zawdzięczamy tej niebiańskiej pomocy. Jedno jest jednak pewne: nie wolno nam się wpatrywać w ciemność i się nią fascynować.

Ks. Piotr Glas

Kapłan, który wielokrotnie stawał twarzą w twarz z demonem, nie ma wątpliwości, że w każdej minucie naszego życia toczy się walka o zbawienie. Czy staniemy po stronie Boga i Maryi, czy też damy się uwieść tylko pozornie atrakcyjnemu złu? W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim ks. Piotr Glas zachęca, by wyzwolić się z własnych słabości oraz pozwolić się uzdrowić z grzechu i zniewoleń.

Ksiądz Piotr Glas to świadek Chrystusa, który opierając swoje życie na wierności tradycji Kościoła oraz ryzykując prześladowanie i marginalizację, otwarcie broni Ewangelii przed duchem świata. Dlatego polecam lekturę tej książki.

abp Jan Paweł Lenga,
emerytowany biskup Karagandy, Kazachstan

W czasach zamętu i antyewangelii, w świecie, w którym negowana jest prawda o działaniu Szatana i lekceważone jest wezwanie Maryi do modlitwy, pokuty i nawrócenia, ks. Glas nawołuje do walki duchowej i powrotu do prawdy o Dekalogu, prawdy o sobie,.

ks. Robert Tworkowski,
członek Rady Sekretariatu Fatimskiego

Ksiądz Piotr Glas szczerze i odważnie mówi o sprawach, o których wielu woli milczeć. Ta książka wstrząśnie sumieniami.

ks. Sławomir Kostrzewa,
duszpasterz akademicki

Specyfikacja
ISBN 978-83-65847-79-9
Okładka miękka
Liczba stron 296
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Ks. Piotr Glas
Rok wydania 2018