Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Dokończysz dzieło Faustyny

  Producent: Wejdźmy na Szczyt
  Kod katalogowy: 600769
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 9,90 zł
  4,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 4,90 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Siostra Helena Majewska - wileńska mistyczka miłosierdzia

  Święta siostra Faustyna jest szlachetnym kamieniem w koronie Bożego miłosierdzia, choć nie jedynym. Dla uczczenia swego majestatu Bóg powoływał przez wieki wielu apostołów i świadków, spośród których jednych wyniesiono już do chwały ołtarzy (św. Jan Paweł II, bł. ks. Michał Sopoćko), świętość innych Kościół nadal rozeznaje (sł. B. Benigna Konsolata Ferrero, sł. B. Józefa Menendez, Sł. B. Kunegunda Siwiec). Są jednak i takie osoby - a do nich należy siostra Helena Majewska - których dzieło życia i posłuszeństwo miłosiernemu Zbawicielowi dopiero poznajemy. Podziwiamy skuteczność działania łaski Bożej w nich, jak i jej promieniowania przez nich.

  Książeczka ta przybliża życie, duchowość i dzieło miłosierdzia tej ukrytej przed światem, bo należącej do bezhabitowego Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, siostry zakonnej. Była ona - według słów Chrystusa, które zapisała w swoim Dzienniku - pomocą dla ojca od miłosierdzia, księdza M. Sopoćki,w realizowanych przez niego dziełach miłosierdzia. Miała swoją osobą nie zakrywać osoby śp. siostry Faustyny w jej szczególnym posłannictwie o miłosierdziu.

  Ksiądz Michał Damazyn (ur. 1976) - kapłan Diecezji Bydgoskiej, doktor teologii, redaktor pierwszych pełnych wydań pism sióstr anielskich: Heleny Majewskiej i Wandy Boniszewskiej, autor publikacji z zakresu teologii duchowości i historii najnowszej.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-65600-76-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron96
  Wymiary120 x 170 mm
  Autorks. Michał Damazyn
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *