-35%

Dziewczyna z Paryża

Special Price 29,24 zł   Normalna cena 44,99 zł Oszczędzasz 15 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
EAN 9788324063826
ISBN 978-83-240-6382-6
Numer katalogowy 063826
Wymiary 140 x 210 mm
Okładka miękka
Ilość stron 414
Rok wydania 2022

Kristy Cambron po raz kolejny prezentuje nam genialny warsztat autorski, za który pokochały ją miliony czytelników na całym świecie.

Mariola Sternahl - autorka i tłumaczka książek, autorka błoga książkowego

Piękna i niezwykle wzruszająca opowieść o miłości, nadziei, tęsknocie i wojnie. Mam nadzieję, że ta książka poruszy wasze serca, tak jak poruszyła moje. Gorąco polecam!

Monika Błaszczyk - autorka błoga książkowego „Książkowy świat Moniki”

Paryż, rok 1939- Miasto Świateł ogarnia mrok. Dla Sandrine Paquet wojna zmieniła wszystko. Jej mąż zaginął na froncie, a szczęśliwe, pełne blasku życie stało się jedynie mglistym wspomnieniem. Tymczasem z polecenia nazistów Sandrine kataloguje dzieła sztuki kradzione żydowskim rodzinom, w tajemnicy przekazując informacje na ich temat francuskiemu ruchowi oporu. Pewnego dnia otrzymuje skrzynkę zawierającą suknię Chanel z zagadkową wiadomością…

Lila de Laurent, krawcowa pracująca dotychczas w domu mody Chanel, z dnia na dzień traci pracę - firma zostaje zamknięta, w chwili gdy do Paryża wkraczają Niemcy. Szykowne bale, praca u słynnej projektantki, uczucie do René Touliarda zastępuje wojenna rzeczywistość, codzienna walka o przetrwanie i świadomość, że dawny ukochany kolaboruje z wrogiem. Wkrótce pod pretekstem szycia kreacji dla żon i kochanek niemieckich żołnierzy krawcowa zbiera informacje, które mogą zaważyć na losach Francji.

Czy Sandrine i Christian się odnajdą? Czy Lila przeżyje? Czy odkryje, co ukrywa René?
Czy dawni kochankowie odzyskają utraconą miłość?

Kristy Cambron - autorka bestsellerowego Motyla i skrzypiec. Napisała wielokrotnie nagradzane powieści historyczne oraz książki non-fiction o tematyce religijnej. Z wykształcenia jest historykiem sztuki. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet. Mieszka w Indianie wraz z mężem i trzema synami.