Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Dziewczyna z Paryża

  Producent: Znak
  Kod katalogowy: 063826
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 44,99 zł
  29,24 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,24 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Kristy Cambron po raz kolejny prezentuje nam genialny warsztat autorski, za który pokochały ją miliony czytelników na całym świecie.

  Mariola Sternahl - autorka i tłumaczka książek, autorka błoga książkowego

  Piękna i niezwykle wzruszająca opowieść o miłości, nadziei, tęsknocie i wojnie. Mam nadzieję, że ta książka poruszy wasze serca, tak jak poruszyła moje. Gorąco polecam!

  Monika Błaszczyk - autorka błoga książkowego „Książkowy świat Moniki”

  Paryż, rok 1939- Miasto Świateł ogarnia mrok. Dla Sandrine Paquet wojna zmieniła wszystko. Jej mąż zaginął na froncie, a szczęśliwe, pełne blasku życie stało się jedynie mglistym wspomnieniem. Tymczasem z polecenia nazistów Sandrine kataloguje dzieła sztuki kradzione żydowskim rodzinom, w tajemnicy przekazując informacje na ich temat francuskiemu ruchowi oporu. Pewnego dnia otrzymuje skrzynkę zawierającą suknię Chanel z zagadkową wiadomością…

  Lila de Laurent, krawcowa pracująca dotychczas w domu mody Chanel, z dnia na dzień traci pracę - firma zostaje zamknięta, w chwili gdy do Paryża wkraczają Niemcy. Szykowne bale, praca u słynnej projektantki, uczucie do René Touliarda zastępuje wojenna rzeczywistość, codzienna walka o przetrwanie i świadomość, że dawny ukochany kolaboruje z wrogiem. Wkrótce pod pretekstem szycia kreacji dla żon i kochanek niemieckich żołnierzy krawcowa zbiera informacje, które mogą zaważyć na losach Francji.

  Czy Sandrine i Christian się odnajdą? Czy Lila przeżyje? Czy odkryje, co ukrywa René?
  Czy dawni kochankowie odzyskają utraconą miłość?

  Kristy Cambron - autorka bestsellerowego Motyla i skrzypiec. Napisała wielokrotnie nagradzane powieści historyczne oraz książki non-fiction o tematyce religijnej. Z wykształcenia jest historykiem sztuki. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet. Mieszka w Indianie wraz z mężem i trzema synami.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-240-6382-6
  Okładkamiękka
  Liczba stron414
  Wymiary140 x 210 mm
  AutorKristy Cambron
  Rok wydania2022
  *
  *
  *