Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Elementarz dla zakochanych

  Producent: Espe
  Kod katalogowy: 981304
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  34,90 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Prezentowana książka - Elementarz dla zakochanych -jest drugą pozycją mojego tryptyku życiowych vademécum. Jest w niej mowa o tym, co jest ważne w narzeczeństwie i co w małżeństwie. Jako odbiorców książki, obok narzeczonych, widzę też małżonków pragnących budować stabilny związek dwojga kochających się ludzi, inwestować w rozwój rodziny. Myślę też o prowadzących kursy przedmałżeńskie. Życzę wszystkim jasnej drogi!

  Rozsmakowałam się w Elementarzu. Przeczytałam go z radością, ciekawością, na świeżo. I jestem oczarowana. Ujęła mnie raz jeszcze swada, połączenie osobistego, przyjacielskiego tonu z konkretną, sprawdzoną, praktykowaną przez lata wiedzą. Świetnym rozwiązaniem są punkty, np. tam, gdzie mówi Pan o konflikcie. Zaproponowałam lekturę dotyczącą wyboru dziewczyny na życie moim synom. Przeczytali z uwagą, twierdzą, że choć wiele już wiedzieli, takie uporządkowanie poparte własnym przykładem i… dowcipem jest bezcenne. Dla mnie osobiście wzruszające jest pochylenie nad słowami przysięgi małżeńskiej. Bardzo to ważne, by pamiętać jej mocne słowa. Mam tylko jedną uwagę - Elementarz jest za krótki.

  Poradników na świecką, a szczególnie psychologizującą modłę jest sporo. Ale takiego jak Ty napisałeś - nie ma. Piszesz z humorem i głębią. To są atuty Twojego spojrzenia.

  Czytając Jacka Mycielskiego, poczułem radość z Miłości Małżeńskiej - większą, piękniejszą, głębszą, bardziej wzruszającą, niż dotychczas spostgałem.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-62981-30-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron94
  Wymiary170 x 230 mm
  AutorJacek Mycielski
  Rok wydania2021
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *