Eliksir nasercowy

Producent: Eldex Medical
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: CZ7010
109,00 zł
99,00 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Eliksir nasercowy Ojca A. Cz. Klimuszko

Działa wzmacniająco na serce oraz poprawia elastyczność tętnic i żył, dostarcza niezbędnych substancji prozdrowotnych (witaminy, bioflawonoidy) dla serca, wspiera mikrokrążenie, wpłytwa przyjaźnie na krążenie krwi. Ma działanie antyoksydacyjne, a także wspiera odporność na przeziębienia.

Jedna butelka zapewnia trzymiesięczną kurację.

Sposób użycia: 1 łyżeczka do herbaty (5 ml) eliksiru rano, po śniadaniu i wieczorem przed snem. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt jest bezpieczny dla osób z cukrzycą typu I i II

Przechowywanie: Przechowywać w suchym chłodnym miejscu. Po otwarciu butelki, zaleca się przechowywanie w lodówce. Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Preparaty ziołowe Ojca Andrzeja Czesława Klimuszki to mieszanki ziołowe najwyższej farmaceutycznej jakości.

Przygotowane zostały na podstawie receptur genialnego zakonnika, światowej sławy polskiego zielarza. Powstały dzięki połączeniu wiedzy farmakologicznej z doświadczeniem i intuicją ojca Klimuszki, obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami w dziedzinie diagnozowania oraz leczenia za pomocą ziół. Przez wiele lat pomagał on przyjeżdżającym do niego chorym, wykorzystując naturalne właściwości lecznicze roślin. Wspaniałe mieszanki ziołowe ojca Klimuszki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością dzięki dobroczynnemu oddziaływaniu na organizm.

Pojemność: 750 ml

Specyfikacja
Podtytuł Poj.: 750 ml