Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Ewangelia dla dzieci. Pamiątka I Komunii Świętej (z dedykacją)

  Producent: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: 394976
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 169,00 zł
  89,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Rozmowy z Jezusem na każdą niedzielę roku

  Ewangelia dla dzieci to kompletny zbiór komentarzy do niedzielnych Ewangelii na wszystkie trzy lata w cyklu liturgicznym: A, B i C. Komentarze spisane są w atrakcyjnej formie dialogu dziecka z Jezusem. Wojtek, Wiktoria, Kuba, Staś, Marta, Michałek, Dominik i inne dzieci pytają Jezusa na przykład o Jego narodziny w Betlejem; o Jego Rodzinę; o dary, jakie przynosi On swoim uczniom; o zmartwychwstanie; o to, kto przyniesie dobre owoce lub o to, jak wejść do królestwa niebieskiego itp. Książka przybliża dzieciom Jezusa jako żywą i bliską Osobę. Przykłady wzięte z życia są doskonałym przełożeniem bogatego, wielopoziomowego tekstu Ewangelii na konkretne sytuacje życiowe, pomagają odróżnić dobro od zła i wybierać dobro.

  Autorce udało się spisać owe dialogi językiem prostym, zrozumiałym dla dziecka, z elementami humoru właściwego dzieciom, jednak unikając pułapki infantylizmu. Książka jest cenną pomocą edukacyjną dla rodziców, katechetów w przedszkolach i w młodszych klasach szkół podstawowych jako przygotowanie przed Pierwszą Komunią Świętą oraz dla księży prowadzących formację ministrantów. Pięknie ilustrowaną książkę wydaną w bogatej szacie graficznej i uszlachetnionej oprawie polecamy także jako znakomity pomysł na wartościowy prezent świąteczny dla dzieci.

  Do „Ewangelii dla dzieci" dodajemy film DVD „Największy z cudów” w prezencie!

  Ewangelię można zamówić w wersji z dedykacją za dopłatą 10 zł. Dane personalne do dedykacji należy zgłosić telefonicznie podczas składania zamówienia lub na stronie internetowej: www.religijna.pl. Czas realizacii do 14 dni.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7864-459-0
  Okładkatwarda
  Liczba stron416
  Wymiary210 x 300 mm
  Autors. Bożena Maria Hanusiak
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *