Guadalupe. Żywy obraz. Film DVD

Producent: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 956214
34,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Film który dotyka najgłębszych tajemnic Kościoła.

Film, który opowiada o nadnaturalnych, autentycznych zjawiskach, które wciąż są wyzwaniem dla najtęższych racjonalnych umysłów naukowców z całego świata.

Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się Matka Boża, przekazując światu przesłanie i prosząc o oddawanie Jej czci w zbudowanej na tym miejscu świątyni.

Film w sposób niezwykle interesujący ukazuje historię objawień. Wzrusza, fascynuje, przykuwa uwagę! Porusza umysł i serce!

Nie ogranicza się jedynie do opowieści o zdarzeniu, ale stanowi rzetelną próbę naukowego wyjaśnienia zjawiska. Oglądając film wsłuchujemy się w wypowiedzi badaczy – naukowców – autorytetów z całego świata i różnych dziedzin.

Przedmiotem badań stał się Obraz Matki Bożej, pozostawiony jako rzeczywisty dowód Objawień. Obraz ten zyskał miano „nieustającego cudu” dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom.

Nadzwyczaj intrygująca jest teza, iż w namalowanych źrenicach Matki Bożej występuje zjawisko potrójnego odbicia, właściwe jedynie źrenicom organizmów żywych, a krzywizna wizerunków postaci w obu oczach (przy 2500-krotnym powiększeniu dostrzeżono ich 12) odpowiada krzywiźnie rogówki.

Minuta po minucie film podaje nam coraz bardziej intrygujące dowody, potwierdzające niezwykłość i boski charakter zdarzenia. Wypowiedzi specjalistów wprowadzają Widza w świat tak tajemniczy i tak poruszający, że przekonują nawet największych sceptyków.

Wartka akcja sprawia, że przenosimy się w miejsce Objawień i sami stajemy się częścią tej mistycznej historii.

Film, nie pozostawiając nas obojętnymi, może stać się inspiracją do powtórnego zgłębienia tajemnicy wiary. Ukazuje historię powstania i znaczenia obrazu Matki Boskiej z Guadalupe. Opowiada o wielu niezwykłych zjawiskach, związanych z cudownym wizerunkiem Maryi.

Spośród wielu filmów, których tematem jest Objawienie Matki Bożej z Guadelupe, ten jest wyjątkowy!

Łączy w sobie niezwykły ładunek emocji oraz pełną, dostępną wiedzę naukową.

Oglądając film udaj się w duchową podróż.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7595-646-7
Okładka miękka
Liczba stron 32
Wymiary 145 x 190 mm