Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie

Producent: Otwarte
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 154610
39,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Hashimoto to najpowszechniejsza przewlekła choroba autoimmunologiczna - zmaga się z nią co trzecia kobieta na świecie. Jest bezpośrednią przyczyną między innymi zapalenia tarczycy. I jak dotąd jest nieuleczalna.

Gdy u farmaceutki Izabelli Wentz zdiagnozowano chorobę Hashimoto, kobieta postanowiła zmierzyć się z nią na własnych warunkach. Wykorzystując swoje doświadczenie i medyczną wiedzę mamy lekarki, opracowała kurację, dzięki której... może żyć normalnie!

Każdy rozdział tej książki to kolejny etap terapii. Autorka łączy w niej medycynę klasyczną z niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Podpowiada, jak współpracować z lekarzami, stomatologami i farmaceutami dla uzyskania najlepszych efektów. Daje wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia.

 


Od lat zajmuję się chorobą Hashimoto. Wielokrotnie miałam okazję przekonać się, że porady Izabelli Wentz poprawiają jakość życia osób zmagających się z tym problemem. Ta książka to uporządkowane kompendium, które pomoże także tobie.

JUSTYNA SALAMONOWICZ-GUSTAW

dietetyk, coach zdrowia, założycielka firmy Kod Równowagi, prezes Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto

Specyfikacja
ISBN 978-83-77515-461-0
Okładka miękka
Liczba stron 392
Wymiary 150 x 210 mm
Autor Izabella Wentz
Rok wydania 2017
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: