Jan Kulczyk. Biografia Niezwykła

Producent: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 790032
44,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Jan Kulczyk. Zmarły niedawno posiadacz ogromnej fortuny. Najbogatszy Polak, który pozostawił po sobie majątek wart 15 mld złotych. Wpływowa osobistość świata biznesu. Dla wielu – ikona transformacji polskiej gospodarki. Człowiek, który z upodobaniem kolekcjonował zarówno dzieła sztuki, jak i znajomości z możnymi tego świata. Hanna Suchocka, Marian Krzaklewski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk – to tylko niektórzy politycy, których Kulczyk osobiście znał.

Nawet najwięksi krytycy wyrażali się z uznaniem o skali jego przedsięwzięć. Biografia odsłania kulisy jego sukcesu oraz tajemnice jego rozległych kontaktów i znajomości w świecie polityki i biznesu. Ujawnia fakty, które dla samego Kulczyka były niewygodne.

Książka została uzupełniona o słowa Jana Kulczyka, m.in. o jego ostatnie wypowiedzi publiczne. Bohater książki mówi o swojej drodze do bogactwa i o kulisach swoich największych inwestycji, polemizując z krytyką i zarzutami przeciwników. Ujawnia również swoje przypuszczenia, kto mógł stać za nagraniami kelnerów.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-003-2
Okładka twarda
Liczba stron 400
Wymiary 160 x 240 mm
Autor Cezary Bielakowski
Autor Piotr Nisztor
Rok wydania 2015
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: