Już się nie rozumiemy! Jak przeżyć czas trzaskających drzwi

Producent: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061385
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Jak przeżyć okres buntu dziecka?

Życie z dorastającym dzieckiem przypomina często jazdę kolejką górską. Wydaje się, że tych kilku lat nie można wpisać w żaden schemat. A jednak -istnieją pewne cechy wspólne dla wszystkich nastolatków, a także metody wychowawcze, dzięki którym życie pod jednym dachem z dwunasto-, piętnasto- czy siedemnastolatkiem stanie się prostsze - i dla nas, i dla naszych dzieci!

Isabelle Filliozat -psychoterapeutka, autorka W sercu emocji dziecka, Próbowałam już wszystkiego, Moje dziecko doprowadza mnie do szału - bestsellerowych poradników dla rodziców, sprzedających się w setkach tysięcy egzemplarzy.

Czytam o nastolatkach dużo, bo mam je w domu. I wiem, co znaczy „czas trzaskających drzwi”. Gdybym miała wskazać, co pomoże wam go przetrwać i wesprze waszą więź z dzieckiem, bez wahania wybrałabym tę książkę. Jest odkrywcza, praktyczna, mądra i wspierająca. Po lekturze wiem, co robić, by drzwi w moim domu trzaskały rzadziej. Co za ulga!

Anna Jasińska,
szefowa działu psychologii w „Twoim Stylu”

Wychowywanie dziecka to karuzela emocji. Z jednej strony oczekujemy od siebie idealnej postawy i anielskiej cierpliwości, a z drugiej zderzamy się ze światem dziecka, które zmienia się z dnia na dzień. Jak ofiarować miłość komuś, kto staje przed trudnym wyzwaniem, jakim jest dojrzewanie?

Mnóstwo odpowiedzi na to pytanie można znaleźć w tej znakomitej książce.

Edyta Zając,
psycholog, trener, pisarka

Warto przeczytać tę książkę, gdy jest się rodzicem nastolatka, psychologiem, pedagogiem lub nauczycielem pracującym z młodzieżą. Wiele wyjaśnia, pokazuje ciekawe rozwiązania i pozwala realnie zmienić sposób komunikacji z młodym człowiekiem.

Monika Kotlarek,
psycholog i autorka bloga Psycholog Pisze

Specyfikacja
ISBN 978-83-66061-38-5
Okładka miękka
Liczba stron 344
Wymiary 150 x 210 mm
Autor Isabelle Filliozat
Rok wydania 2018