Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Polski

Producent: Esprit
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 407138
27,90 zł
22,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Błogosławiony kardynał Stefan Wyszyński.

Prymas, który stał się ojcem duchowym zniewolonego przez komunizm narodu. Kapłan, który sens swojej posługi odnalazł w służbie i całkowitym oddaniu Matce Bożej. To on miał ogromny wpływ na kapłaństwo i pontyfikat Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Jak wyglądała droga do świętości kard. Stefana Wyszyńskiego? Dlaczego właśnie jemu Opatrzność powierzyła losy polskiego Kościoła w latach szczególnie trudnych dla naszego narodu?

Milena Kindziuk, autorka bestsellerów Matka papieża oraz Matka Świętego, w reporterskiej biografii odkrywa na nowo wyjątkową postać Prymasa Tysiąclecia.

Dr Milena Kindziuk - adiunkt w instytucie edukacji medialnej i dziennikarstwa uniwersytetu kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, medioznawczyni, publicystka, autorka książek, m.in. Jerzy Popiełuszko. Biografia, Cuda księdza Jerzego, Zaczęło się od Wadowic. Wspomnienia, wywiady, teksty o Janie Pawie II, Historyczne i polityczne aspekty komunikacji społecznej prymasa Józefa Glempa w okresie przełomu w Polsce w łatach 1981-1992.

Specyfikacja
ISBN 978-83-66407-13-8
Okładka miękka
Liczba stron 224
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Milena Kindziuk
Rok wydania 2019
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: