Klubowy pakiet przewodników - Polska. Komplet 3 książek

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 644583
134,70 zł
79,00 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Polska. Przewodnik pielgrzyma

Jedyny taki przewodnik po miejscach świętych w Polsce!

Znajdziemy w nim ponad 1000 opisanych miejsc, które ilustruje około 900 kolorowych zdjęć. Blisko 200 obszernych prezentacji poświęconych zostało najsłynniejszym sanktuariom, katedrom i kalwariom. W mniejszych prezentacjach przedstawiono ponad 450 innych miejsc kultu, które również warto odwiedzić („W okolicy”). Ponadto w przewodniku omówiono ponad 380 najciekawszych atrakcji turystycznych położonych w pobliżu miejsc świętych („Pobliskie atrakcje”). Całość uzupełnia mapa samochodowa Polski w skali 1:300 000 oraz plany głównych miast Polski.

Publikacja została wydana pod patronatem Przewodniczacego Konferencji Episkopatu Polski!

Wydawnictwo AA, wydawca książki Polska. Przewodnik pielgrzyma otrzymał wyróżnienie na XXVI Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

Stron: 640, wymiary: 170 x 240 mm, opr. zintegrowana.

Polska. Uzdrowiska. Przewodnik

Polskie uzdrowiska dzisiaj, to w większości prypadków zadbane kurorty, które mają bardzo wiele do zaoferowania zarówno kuracjuszom, jak i turystom pragnącym poprawić stan zdrowia w komfortowych warunkach, pod staranną opieką lekarzy. Dlatego warto poznać je bliżej i w miarę potrzeb skorzystać z ich oferty. Cenne i aktualne informacje na ich temat zawiera niniejszy przewodnik. Znajdziemy w nim:

  • dokładny opis wszystkich 45 polskich uzdrowisk (od słynnych kurortów jak Ciechocinek, Sopot, Krynica, Busko, Polanica, po rozwijające się od niedawna jako uzdrowiska Dąbki, Gołdap, Uniejów czy Supraśl) oraz podziemnego uzdrowiska w kopalni soli w Wieliczce,
  • profile lecznicze i możliwości terapii,
  • atrakcje turystyczne w obrębie uzdrowisk i w okolicy,
  • plany blisko 30 największych uzdrowisk,
  • dziesiątki znakomitych zdjęć przybliżających urodę miejscowości uzdrowiskowych.

Stron: 160, wymiary: 170 x 240 mm, opr. zintegrowana.

101 skarbów historii w Polsce. Przewodnik turystczny z atlasem samochodowym

Wyjątkowy przewodnik dla miłośników historii z atlasem samochodowym w skali 1:750 000

W przewodniku znajdziemy najważniejsze obiekty historyczne: pola bitew, zamki i fortyfikacje, katedry, zabytkowe podziemia, muzea i skanseny, a także opis i informacje praktyczne. Całość ilustruje 260 kolorowych zdjęć.

Miejsca historyczne oznaczono na mapach i dokładnie omówiono w przewodniku. W bocznych kolumnach zamieszczono opisy miejsc historycznych innych niż tytułowe. Dołączono informacje praktyczne (festytny, inscenizacje, dane adresowe, telefony, adresy stron internetowych, godziny i okresy otwarcia).

Stron: 256, wymiary: 170 x 240 mm, opr. zintegrowana.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-458-3
Okładka zintegrowana
Wymiary 170 x 240 mm
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: