Kocham Polskę. 100 lat odzyskania niepodległości

Producent: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 889393
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Wydanie jubileuszowe Kocham Polskę wpisane jest w setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Młody czytelnik z kart tej pięknie ilustrowanej książki dowie się, dlaczego jego ojczyzna na 123 lata zniknęła z mapy Europy, pozna bohaterskich obrońców kraju, prawdziwych patriotów walczących o niepodległą Rzeczypospolitą i wydarzenia bliskie sercu każdego Polaka.

Ta wspaniała lekcja patriotyzmu uwrażliwi młode pokolenie na wartości, dzięki którym Polska ma szansę trwać jako wolne i niepodległe państwo.


„Kto ty jesteś? Polak mały...” Ten wiersz Władysława Bełzy zna już od stu lat każde polskie dziecko. Książki z serii „Kocham Polskę” to propozycja dla rodziców, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach; którzy chcą zaszczepić w nich zalążki patriotyzmu i miłości do swojego kraju. Będziemy opowiadać o przeszłości naszym dzieciom, aby poznały dzieje swojej ojczyzny nie tylko poprzez legendy, ale także spotykając się z postaciami prawdziwych rycerzy, księżniczek, królów, uczestnicząc w wielkich bitwach i zwycięstwach. Chcemy, aby były dumne z tego, że są Polakami, i - jak w wierszu - na pytanie: „Czy ją kochasz?” mogły odpowiedzieć: „Kocham szczerze”...

Specyfikacja
ISBN 978-83-65889-39-3
Okładka twarda
Liczba stron 80
Wymiary 200 x 300 mm
Autor Joanna Wieliczka-Szarkowa
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: