Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Kres czasów. Saga o Karli Linde. Tom 2

  Producent: Znak
  Kod katalogowy: 062423
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 42,99 zł
  28,16 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 28,16 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Porywająca historia, wielkie uczucie w przededniu dziejowej burzy. Czy miłość przetrwa wszystko?

  Karla po zdanej maturze może wreszcie spełnić swoje marzenie i ruszyć w świat. Po krótkich wakacjach w Paryżu trafia do Anglii, by zamieszkać we wspaniałej posiadłości, otoczona zbytkiem i przyjmowana przez najlepsze towarzystwo. Nie daje się jednak zwieść uwodzicielskiej łatwości życia. Szybko przekonuje się, że piękne angielskie dwory skrywają ponure tajemnice, a arystokratyczne tytuły nic przesądzają o prawości charakterów.

  Beztroskie życie lub wierność sobie - oto wybór, przed którym u progu dorosłości staje dziewczyna. W Karli rodzi się bunt. Trudno jej już liczyć na pochłoniętą własnymi romansami Kathy, listy i telefoniczne rozmowy to za mało, by ukoić tęsknotę za Jankiem, a ukochany ojciec po raz pierwszy zdaje się coś przed nią ukrywać. Tymczasem dobiegające ze świata wieści nic wróżą niczego dobrego, ale nikt z jej bliskich, prócz ojca, nie chce wierzyć w nieuchronność nadciągającej wojennej zawieruchy…

  Marzena Rogalska jak nikt potrafi porywająco opowiadać - o uczuciach, emocjach, relacjach. W drugim tomie nowej trylogii, o losach Karli Linde, w mistrzowski sposób oddaje przedwojenną atmosferę w Polsce i w Europie, niezwykłe więzy między ojcem a córką oraz uczucia zakochanych, które zostają wystawione na najcięższą z prób.

  Marzena Rogalska - dziennikarka z powołania, potrafi rozmawiać z ludźmi, ale nade wszystko umie ich wysłuchać. Autorka bestsellerowych powieści Wyprzedaż snów, Gra w kolory, Druga miłość, a także Czasu tajemnic.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-240-6242-3
  Okładkamiękka
  Liczba stron416
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorMarzena Rogalska
  Rok wydania2021
  *
  *
  *