Kropla nadziei

Producent: Znak
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 048205
36,90 zł
25,45 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Każdy pragnie być kochany, każdy, bez wyjątku. Miłość jest nam niezbędna do życia jak oddychanie. Kto twierdzi inaczej, ten kłamie, albo jest bez serca.

Tragiczne wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że świat Mateusza, Siergieja i Nataniela legł w gruzach, a w ich sercach zapanowała rozpacz. Senna, urocza mazurska wioska, stała się świadkiem najtrudniejszych chwil w ich życiu.

Czy Siergiej będzie w stanie pogodzić się z odejściem tej, której zaufanie i miłość z tak wielkim trudem odzyskał?

Czy Mateusz na nowo odnajdzie sens istnienia? A Nataniel?

Czy i dla niego wreszcie wzejdzie słońce?

Nawet po najczarniejszej nocy nastaje dzień, a gdy przyjdzie czas, zbolałe serce jest w stanie uleczyć choćby mała kropla nadziei. Kto lub co odegra taką rolę w losach trzech życiowych rozbitków? Jak skończy się ta porywająca mazurska opowieść?

„Kropla nadziei” to ostatni tom bestsellerowej trylogii mazurskiej, która porusza serca wszystkich tych, co potrafią kochać.

Katarzyna Michalak — autorka ponad trzydziestu bestsellerów, które skradły serca Czytelniczek w Polsce oraz za granicą i których nakład przekroczył milion egzemplarzy. Choć zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy 2015 roku, nie spoczęła na laurach i wraz z uznanym producentem pracuje obecnie nad ekranizacją swoich powieści.

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-4820-5
Okładka miękka
Liczba stron 320
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Katarzyna Michalak
Rok wydania 2018