Kuracja Breussa: książka + herbatki ziołowe - pakiet

104,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
Numer katalogowy 163086

Książka

Totalna kuracja przeciwrakowa Breussa jest zmodyfikowaną kuracją głodową, opartą częściowo na kuracji głodowej Otto Buchingera, elementach nauk ks. Sebastiana Kneippa, a także na podstawie wieloletnich doświadczeń samego Breussa. Zdaniem Breussa rak jest niezależną naroślą odżywiającą się wyłącznie stałym pokarmem. Aby zwalczyć raka, należy go więc zagłodzić. Dlatego w czasie opracowanej przez niego 42-dniowej kuracji należy spożywać jedynie soki warzywne i herbaty ziołowe, zawierające niezbędne dla organizmu minerały i witaminy. Proste metody leczenia raka i innych chorób przewlekłych Rudolfa Breussa nie dają gwarancji wyzdrowienia, ale do tej pory pomogły ponad 45 000 chorym, także tym, którym nie dawano już szans na przeżycie!

Autorem polskiego przekładu książki jest ojciec Marcelin Jan Pietryja, franciszkanin z Panewnik, doktor teologii, propagator i pasjonat ziołolecznictwa, twórca Herbarium św. Franciszka oraz Instytutu Medycyny Klasztornej.

Zestaw ziołowy

W skład zestawu wchodzą cztery produkty:

 • Herbatka z szałwii wg Rudolfa Breussa, 150 g
  Skład: szałwia lekarska
 • Dodatek do herbatki z szałwii wg Rudolfa Breussa, 150 g
  SKład: dziurawiec zwyczajny, melisa lekarska, mięta pieprzowa
 • Herbatka ziołowa na nerki wg Rudolfa Breussa, 150 g
  Skład: skrzyp polny, pokrzywa, rdest ptasi, dziurawiec
 • Specjalna mieszanka ziołowa wg Rudolfa Breussa, 150 g
  Skład: babka lancetowata, plucnica islandzka, miodunka plamista, bluszczyk kurdybanek, dziewanna wielkokwiatowa, marchwica pospolita.
  Zalecana do picia w celu uniknięcia utraty wapnia i potasu.

W kuracji Breussa zaleca się codzienne stosowanie każdego z oferowanych produktów według harmonogramu dawkowania podanego w ulotce załączonej do zakupionego zestawu (dostępnej również poniżej, w opisie). Dlatego na początek warto nabyć cały zestaw ziół przedstawionych na tej stronie, a później ewentualnie uzupełniać zapasy poszczególnych produktów (dostępne poniżej, w Produktach pokrewnych).

Totalna kuracja przeciwrakowa Breussa jest zmodyfikowaną kuracją głodową, opartą częściowo na kuracji głodowej Otto Buchingera, elementach nauk ks. Sebastiana Kneippa, a także na podstawie wieloletnich doświadczeń samego Breussa. Zdaniem Breussa rak jest niezależną naroślą odżywiającą się wyłącznie stałym pokarmem. Aby zwalczyć raka, należy go więc zagłodzić. Dlatego w czasie opracowanej przez niego 42-dniowej kuracji należy spożywać jedynie soki warzywne i herbaty ziołowe, zawierające niezbędne dla organizmu minerały i witaminy.

Proste metody leczenia raka i innych chorób przewlekłych Rudolfa Breussa nie dają gwarancji wyzdrowienia, ale do tej pory pomogły ponad 45 000 chorym, także tym, którym nie dawano już szans na przeżycie!

Sposób stosowania:

 1. Rano na czczo pół filiżanki herbatki na nerki wypić małymi łykami (temperatura pokojowa).
 2. Po 30-60 minutach wypić 1-2 filiżanka ciepłej herbaty z szałwii.
 3. Znowu po 30-60 minutach wypić mały łyk soku warzywnego mieszając go dobrze ze śliną.
 4. Po ok. 15-30 minutach wziąć znowu łyk soku warzywnego (w razie uczucia głodu).
 5. Przed południem pije się sok mniej więcej 10 do 15 razy.
 6. Pić sok tylko wtedy, gdy się czuje głód. W międzyczasie można pić herbatę szałwiową z dodatkami ziołowymi, chłodną, bez ograniczeń ilościowych, ale zawsze bez cukru.
 7. W południe wypić znowu 1/2 filiżanki nerkowej herbaty.
 8. Po południu pijemy częściej mały łyk soku, aż do 1/2 litra dziennie.
 9. Wieczorem przed snem należy wypić pół filiżanki herbaty nerkowej. Picie tych płynów małymi porcjami powoduje dobre naślinienie i stanowi jednocześnie małe obciążenie dla organów trawiących.
 10. W celu uniknięcia utraty cennych minerałów, wapnia oraz potasu, zalecane jest picie kilku szklanek naparu herbatki specjalnej w ciągu dnia.