Lemingi 2.0. Schodzimy do podziemia

Producent: Fronda
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 790780
39,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Hit Internetu: dzika satyra na pokolenie ciepłej wody w kranie: „młodych, wykształconych z dużych miast”. Bohaterów: Redakcję, kolegę geja, Nowego z Tarnowa i frendziary z kolektywu zna cała Polska. W czasach opisanych w pierwszym tomie lemingi żyły jak w bajce, ale nic na tym świecie nie trwa wiecznie. Bojownicy o wolny dostęp do kiełków sushi, tym razem jako partyzanci postępu, próbują przetrwać w obcym i okrutnym świecie zarządzanym przez prawicową podkarpacką juntę.

Co robić, jak żyć? Jak dotrwać do kolejnych wyborów i jak chować opornik za medalikiem, który jest sprawdzany przez strażników przy wejściu do korpo?

Żyliśmy w tym kraju jak u siebie. Cieszyła nas ciepła woda w kranie, autostrady i stadiony. A potem wszystko nagle się skończyło. Musimy więc nauczyć się żyć na nowo, nie tracąc przy tym swojej europejskiej tożsamości i licząc, iż znów zaświeci dla nas słońce, najlepiej Peru.

- Fabian, 30 l.

Wynik wyborów przyjąłem z satysfakcją. Nareszcie nastąpi dobra zmiana. Osobiście na nią bardzo liczę, gdyż bardzo chciałbym objąć jakieś wyższe stanowisko w korpo. Może kierownika zespołu?

- Nowy z Tamowa, 29l.

Jest ponura, ciemna noc. Piszę te słowa schowany w szafie. Boję się że tej nocy po mnie przyjdą i skierują na przymusowe rekolekcje. O nie! Już słyszę stukot podkutych buciorów na schodach! To musi być wysoka postać w czarnym skórzanym płaszczu...

- Alex, 24 l.

Ja tylko chciałam powiedzieć, iż jestem wege.

- Maryna, 28 l.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-078-0
Okładka zintegrowana
Liczba stron 270
Wymiary 165 x 205 mm
Autor Jerzy A. Krakowski
Rok wydania 2016