Ludzie Boga. Poznaj, pokochaj, naśladuj

Producent: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 250178
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Każdy powinien mieć jakiegoś świętego, z którym pozostawałby w bardzo zażyłej relacji, aby odczuwać jego bliskość przez modlitwę i wstawiennictwo, ale także aby go naśladować. Chciałbym zaprosić was, abyście bardziej poznawali świętych, rozpoczynając od tego, którego imię nosicie, czytając ich życiorysy i pisma. Bądźcie pewni, że staną się oni dobrymi przewodnikami, abyście jeszcze bardziej kochali Pana, oraz będą cenną pomocą dla waszego wzrostu ludzkiego i chrześcijańskiego.

Benedykt XVI

Drogi Czytelniku! Masz przed sobą książkę niezwykłą: żywoty świętych napisane z polotem, lekkością i fantazją, pełne humoru, anegdot, dających do myślenia, rozczulających lub mrożących krew w żyłach scen. Napisał je i wybrał dla Ciebie człowiek, który żyje ze świętymi w prawdziwej komitywie, lubi ich i szanuje, na dodatek - z czego jest bardzo dumny i na co mógłby przytoczyć wiele dowodów - z wzajemnością.

Poznaj ich wraz z autorem i pokochaj, zaprzyjaźnij się z nimi - są tego naprawdę warci! I bądź pewny, że odpłacą ci się za to z nawiązką!

Specyfikacja
ISBN 978-83-66250-17-8
Okładka twarda
Liczba stron 80
Wymiary 210 x 300 mm
Autor Henryk Bejda
Rok wydania 2019