Nowość!

Lupa z podświetleniem LED

Special Price 14,20 zł   Normalna cena 19,90 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
EAN 5904463314696
Numer katalogowy 314696
Wymiary 190 x 84 x 15 mm

Lupa z podświetleniem LED i dwiema soczewkami to wszechstronne i praktyczne urządzenie, które łączy funkcjonalność z wygodą. Szkło zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić lepszą widoczność i przejrzystość podczas wykonywania pracy, wymagającej doskonałej precyzji. Narzędzie to sprawdzi się doskonale podczas użytku domowego jak i profesjonalnego.

WYSOKIEJ JAKOŚCI OBUDOWA - szkło powiększające posiada solidny i ergonomiczny uchwyt, pozwalający na wygodny chwyt podczas użytkowania. Rękojeść została starannie zaprojektowana, aby wygodnie leżała w dłoni, zapewniając łatwość manewrowania i zmniejszając obciążenie podczas dłuższego czytania. Wysokiej jakości obudowa zapobiega wyślizgnięciu się lupy z dłoni. Na wierzchniej części rączki znajduje się wypukły włącznik, który ułatwia włączenie i wyłączenie podświetlenia jednym klikiem.

DIODY LED - jedną z wyróżniających cech tego szkła powiększającego jest wbudowane światło LED. Jest ono strategicznie rozmieszczone, pod soczewką powiększającą, zapewniając optymalne oświetlenie i lepszą widoczność nie tworząc efektu prześwietlenia bocznego. Ta funkcja jest szczególne przydatna w warunkach słabego oświetlenia podczas czytania i pracy nad zadaniami wymagającymi dużej dbałości o szczegóły.

WYSOKA JAKOŚĆ SOCZEWEK - dwie soczewki powiększające wykonane są z wysokiej jakości szkła. Jedna soczewka zapewnia 30-krotne powiększenie pozbawione zniekształceń i krystalicznie czysty obraz przy powiększeniu. Druga daje powiększenie 8-krotne.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE - lupa z podświetleniem LED to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać do szerokiego zakresu prac. Idealnie nadaje się do czytania drobnego druku. Świetnie sprawdzi się podczas kontroli jakości przedmiotów. Może być używana przez jubilerów, numizmatyków czy serwisantów elektroników i zegarmistrzów. Będzie to również świetny prezent dla osób starszych i dzieci – dzieciom przyniesie dużo zabawy podczas eksploracji przyrody, seniorom zaś ułatwi czytanie gazet lub książek.

SPECYFIKACJA

materiał: tworzywo sztuczne + szkło
powiększenie soczewki małej: x 3
powiększenie soczewki dużej: x 8
średnica soczewki małej: 15 mm
średnica soczewki dużej: 70 mm
zasilanie 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
wymiary: 19 x 8,4 x 1,5 cm
waga: 118 g
waga w opakowaniu: 151 g

Inni klienci kupili również