Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Moc w słabości

  Producent: Sumus
  Kod katalogowy: 020320
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 29,90 zł
  26,84 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 22,69 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Życie, formacja, posługa i zarządzanie we wspólnotach chrześcijańskich.

  Bez obaw: to nie są jałowe, teoretyczne rozważania. To konkretna do bólu podpowiedź - od człowieka, który doskonałe wie, o czym pisze.

  “Polacy odczuwają wielki głód Boga. Widzę to wyraźnie. Nie chcą teorii na Jego temat czy mądrych konferencji. Pragną doświadczenia tego, że On jest w stanie przemienić ich życie” - mówił mi przed laty Autor.

  Jego Przyjaciele Oblubieńca, jak swatka przygotowujący Kościół na Gody Baranka, idą jak burza i zakładają wspólnotę za wspólnotą. Można im pozazdrościć tej dynamiki. I formacji, która - jak pokazuje życie - jest piętą achillesową wielu grup nad Wisłą.

  Ksiądz Krzysztof Kratka z prawdziwą pasją zdradza sekret budowania zdrowej wspólnoty, która przetrwa próby i zawirowania, i z chirurgiczną precyzją zaznacza zagrożenia i pułapki, które mogą ją zniszczyć. Baaardzo pomocna lektura!

  Marcin Jakimowicz, dziennikarz

  Zakorzeniony w Słowie Bożym, nauczaniu Kościoła, bazujący na solidnej wiedzy, a nade wszystko doświadczeniu przewodnik dla formatorów wspólnot oraz dla osób towarzyszących formatorom. Każdy rozdział pisany pasją i wiarą; podejmujący kluczowe i trudne tematy; nie tyle wskazujący jedynie słuszne rozwiązania, co zmuszający do otwartości na zmiany: w myśleniu, działaniu, modlitwie. Książka napisana przez człowieka, który stał się nauczycielem, nie przestając być uczniem.

  Anna Maria Kolberg OV

  Dzięki tej książce popełnimy mniej błędów i będziemy lepiej służyć innym. Polecam ją każdemu, kto ma przekonanie, że do nieba nie idzie się w pojedynkę. A tym, co w to powątpiewają, polecam ją jeszcze bardziej.

  bp Adam Bab

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66020-32-0
  Okładkamiękka
  Liczba stron272
  Wymiary140 x 190 mm
  Autorks. Krzysztof Kralka SAC
  Rok wydania2021
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *