Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Modlitwy. Pamiątka I Komunii świętej

  Producent: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: 275589
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 39,90 zł
  19,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Pięknie ilustrowana skarbnica najpiękniejszych modlitw chrześcijańskich!

  Subtelna harmonia słów skierowanych do Boga i piękna dzieł sztuki czyni z tego albumu cenną pamiątkę dla wszystkich wierzących, a zwłaszcza dla tych, którzy przeżywają ważne wydarzenia na drodze swego życia.

  W książce: Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Skład Apostolski, Chwała na wysokości Bogu, Modlitwa poranna, Veni Sancte Spiritus, Magnificat, Modlitwa o pokój, Modlitwa Zawierzenia, Kantyk Symeona, Prośba o gorliwg służbę, Modlitwa do Ducha Świętego, Modlitwa do Matki Bożej, Modlitwa do Świętego Józefa.

  Do pamiątki dołączono piękny film animowany o tajemnicy Eucharystii Największy z cudów.

  Akcja filmu koncentruje się wokół trzech osób, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej. Eucharystia nie jest dla nich niczym nowym, ale nie są w stanie zrozumieć jej prawdziwego znaczenia. Pomoc przychodzi ze strony aniołów stróżów, którzy pozwalają bohaterom pojąć walkę dobra ze złem i cudowny triumf wiary, który urzeczywistnia się podczas każdej Eucharystii. To, czego bohaterowie doświadczą w trakcie tej Eucharystii, zmieni ich życie na zawsze...

  Producentem filmu jest Pablo Jose Barroso z Dos Corazones Productions, producent “Cristiady”. Muzykę do filmu skomponował nominowany do Oscara Mark McKenzie, który aranżował ścieżkę dźwiękową m.in. do „Tańczącego z wilkami”. Pracował również przy filmach: „Faceci w czerni”, „Spiderman” i „Epoka Lodowcowa 2: Odwilż”.

  Dane techniczne filmu: wydawca w Polsce: FT Films: polski dubbing, czas trwania: 66 min., format obrazu: 16:9, system: PAL.

  Polski dubbing z udziałem znanych aktorów: Agnieszki Więdłochy, Macieja Musiała, Radosława Pazury!

  Specyfikacja
  Okładkatwarda
  Liczba stron32
  Wymiary270 x 370 mm
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *