Modlitwy z Nieba

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 643401
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Obszerny zbiór modlitw, nabożeństw i środków nadprzyrodzonych przekazanych widzącym podczas objawień przez Pana Jezusa i Matkę Bożą

Autor prezentuje modlitwy i praktyki pobożne mające pochodzenie nadprzyrodzone (m.in. poświęcenia, koronki, modlitwy za wstawiennictwem świętych, nabożeństwa, nowenny), a także związane z nimi sakramentalia (cudowne medaliki i wizerunki oraz szkaplerze).

Przedstawione tu modlitwy i nabożeństwa zostały przekazane przez wielkich świętych i mistyków (św. Benedykta z Nursji, św. Bernarda z Clairvaux, św. Mechtyldę z Hackeborn, św. Brygidę Szwedzką, św. Elżbietę Węgierską, św. papieża Jana XXII, św. Teresę z Avila, bł. Annę Katarzynę Emmerich, św. Małgorzatę Marię Alacoque, św. Katarzynę Labouré, św. Szymona Stocka, papieża Leona XIII, siostrę Łucję z Fatimy, św. Faustynę Kowalską, św. Ojca Pio, a także współczesnych adresatów objawień.

Książka została poprzedzona wstępem abp Pavla Hnilicy, jednego z najbliższych współpracowników św. Jana Pawła II, któremu papież zlecał specjalne i najtrudniejsze duchowe misje i zadania. Abp Hnilica był wielkim znawcą i propagatorem objawień fatimskich i nabożeństwa związanego z Matką Bożą z Fatimy.

Wstęp: Abp Pavel Hnilica SJ

Specyfikacja
Podtytuł Cudowne modlitwy przekazane świętym i mistykom przez Pana Jezusa i Matkę Bożą
ISBN 978-83-7864-340-1
Okładka zintegrowana
Liczba stron 384
Wymiary 130 x 190 mm
Autor abp Pavel Hnilica SJ
Rok wydania 2016
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: