Modlitwy zatroskanych o Polskę

Producent: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 794948
35,00 zł
26,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Mocarze ducha wstawiają się za ojczyzną. Piotr Skarga, św. Andrzej Bobola, św. Stanisław Papczyński, św. Jan Paweł II, bł. Jerzy Popiełuszko, kard. Stefan Wyszyński.

Jeśli potrzebujesz zachęty, umocnienia, światła i rady, sięgnij do drogowskazów. Niech przemówi do Ciebie głos, który rodzi w Twoim sercu wiarę i karmi nadzieję.

Jeśli wśród drogowskazów znalazłeś takie, które są dla Ciebie wyjątkowo czytelne i przemawiają z mocą, powracaj do nich stale. Zaznacz je.

Zasadniczą część książki stanowią modlitwy. Odmawiaj je codziennie. Może znajdziesz dla nich stałą porę, na przykład godzinę Apelu Jasnogórskiego? A tak gdyby inni również zaczęli pukać do Nieba w tym samym czasie, co Ty? Pamiętaj:  to Twój modlitewnik. Odmawiaj kolejno wszystkie modlitwy, nawet te dla Ciebie trudne czy niezrozumiałe, czyniąc z nich dodatkowo akt pokuty za Polskę...

W ostatniej części znajdziesz zadane Ci lekcje wiary. To akty zawierzenia i poświęcenia, którymi nasi przodkowie przyzywali przed laty pomocy z Nieba i zobowiązywali się do trwania przy Bogu i nauce Ewangelii.
Przypomnij sobie, co ślubowali nasi ojcowie. Odnów ich słowa w swoim sercu. Wzbudź w sobie wiarę. Odszukaj akt, który jest dla Ciebie najważniejszy. Wypowiedz go raz jeszcze, prosząc, aby Bóg miał wzgląd na Twój hołd i oddanie, jakie składasz Mu, będąc jednym z przedstawicieli narodu.

Wincenty Łaszewski

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-494-8
Okładka miękka
Liczba stron 248
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Wincenty Łaszewski
Rok wydania 2020