Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Moja misja trwa. Jezu, Ty się tym zajmij! cz. II

  Producent: Esprit
  Kod katalogowy: 742566
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 59,90 zł
  43,30 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 43,30 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Kontynuacja bestsellerowej książki “Jezu, ty się tym zajmij!

  „Drogi Czytelniku, jeśli zamierzasz sięgnąć po tę książkę, licz się z tym, że zarwiesz kilka nocy, zawalisz parę ważnych spraw i nie dopełnisz sporej liczby podjętych zobowiązań. W zamian za to poznasz wiele faktów i okoliczności z życia świętego kapłana z Neapolu; lektura poruszy Twoje serce i skłoni do przemyśleń, a co najważniejsze, pozwoli Ci przez pewien czas oddychać nadprzyrodzonością. Joanna ma talent do opowiadania, a jeszcze większy do wyszukiwania miejsc oraz osób na pozór całkowicie niedostępnych. Sięga po nowych świadków, wydobywa z rumowisk nieznane dokumenty, otwiera zaryglowane drzwi”.

  Ks. prof. Robert Skrzypczak

  Joanna Bątkiewicz-Brożek, autorka bestsellerowej biografii Jezu, Ty się tym zajmij!, wicepostulatorka procesu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, kontynuuje podróż śladami niezwykłego kapłana z Neapolu. Odkrywa pozostawione przez niego dziedzictwo i proroctwa, a także ukazuje jego heroiczną drogę krzyża. Dlaczego był wyszydzany i odrzucony przez Kościół, któremu pozostał posłuszny do końca? Kto chciał go zniszczyć i dlaczego toczył zażartą walkę z dziełami napisanymi przez mistyka z Neapolu? Jak o. Dolindo widział rolę kobiety w Kościele? Wreszcie - co mówi w przesłaniu z zaświatów i swoim duchowym testamencie?

  Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu będzie dla wielu czytelników ogromnym zaskoczeniem.

  Joanna Bątkiewicz-Brożek - ur. w 1976 r., żona i mama. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Postulatorskie przy Kongregacji ds. Świętych w Rzymie. Wicepostulatorka w procesie beatyfikacyjnym i kanonizacyjnym o. Dolindo. Autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 r. Od kilku lat bada życie sługi Bożego z Neapolu.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-67742-56-6
  Okładkamiękka
  Liczba stron510
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorJoanna Bątkiewicz-Brożek
  Rok wydania2023
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *