-11%

Moja podróż do nieba. Wszystko, co zobaczyłem i w jaki sposób to odmieniło moje życie

Special Price 26,75 zł   Normalna cena 29,90 zł Oszczędzasz 3 zł
Najniższa cena z 30 dni: 7,43 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-785-0
Numer katalogowy 647850
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 208
Rok wydania 2017

Niezapomniana podróż do bram nieba i z powrotem!

W kwietniu 2006 roku Marv Besteman przeszedł operację usunięcia rzadko występującego nowotworu trzustki. W samotności, gdy minęła pora odwiedzin, Marv niespokojnie przewracał się na szpitalnym łóżku, nie pragnąc niczego więcej, niż zasnąć i na chwilę uciec od straszliwego bólu i cierpienia. Właśnie wtedy przeżył doświadczenie, którego nigdy się nie spodziewał - i którego nigdy nie zapomni.

W tej książce w niezwykle szczegółowy sposób dzieli się prawdziwą historią swego doświadczenia nieba. Opowiada m.in. o aniołach, którzy towarzyszyli mu do niebieskich bram, o rozmowie ze św. Piotrem oraz o radości ze spotkania z przyjaciółmi i krewnymi, którzy odeszli do nieba.

Jeśli kiedykolwiek czułeś się niekochany, a każdemu z nas zdarza się to od czasu do czasu, wiedz proszę, że w niebie będziesz się czuł całkowicie, w pełni kochany. Tam wszystko przepełnione było miłością. Miłość była wszędzie. Czułem ją od ludzi stojących ze mną w kolejce i sam także ich kochałem. Czułem miłość Boga. Niebo to po prostu miłość, szczera i czysta, to coś, czym będziemy się cieszyć po wieki wieków. (...) Będę tam na Ciebie czekał. Nie mogę się już doczekać, kiedy tam wrócę...

fragment książki

Marvin J. Besteman (1934-2012) - były żołnierz armii USA i emerytowany prezes banku. W ciągu kilku ostatnich lat swego życia niezliczoną ilość razy dzielił się swoim doświadczeniem nieba. On i jego żona Ruth mają troje dzieci i czworo wnucząt. W styczniu 2012 r. Marv odszedł do nieba, tuż po zakończeniu ostatnich prac nad rękopisem tej książki.

Inni klienci kupili również