Myśli na każdy dzień. Książka z płytą DVD

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 013147
39,90 zł
32,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Oddajemy w Państwa ręce zbiór myśli Arcybiskupa Fultona J. Sheena - jednego z najbardziej wpływowych ludzi XX wieku. Za pośrednictwem swojego programu telewizyjnego Life is Worth Living docierał co tydzień do milionów widzów, a jego nauczanie zostało ujęte w ponad stu publikacjach. Swoim życiem i swą osobistą relacją z Bogiem inspirował niezliczone rzesze ludzi na całym świecie. Po upływie niemal czterdziestu lat od śmierci Fultona J. Sheena, jego przesłanie wciąż brzmi mocno i aktualnie. Do książki dołączony jest biograficzny film dokumentalny pt. Arcybiskup Fulton J. Sheen-Sługa Wszystkich.

Odnosiło się wrażenie,że przemawia do ciebie jeden z Apostołów. A jeśli spóźniłeś się na pierwszych dwunastu, posłuchaj Sheena; będzie miał podobny wpływ na twoje życie.

Bp John W. Flesey, biskup pomocniczy diecezji Newark w stanie New Jersey

Płyta DVD dołączona do niniejszej książki, obejmująca również ścieżkę dźwiękową, jest wyłącznie do własnego użytku osobistego. Wszystkie prawa autorów, producenta i dystrybutora zastrzeżone. Jakiekolwiek powielenia, edycja, montaż, wyświetlanie, wypożyczanie, publiczne pokazy czy inne rozpowszechnianie zawartości tej płyty DVD lub jej fragmentów bez zgody dystrybutora jest bezwzględnie zabronione. Egzemplarz płyty jest bezpłatny - płyta jest integralną częścią książki. Bez możliwości sprzedaży osobno.

Licencja na terenie Polski: Izabella Parowicz

Specyfikacja
ISBN 978-83-8101-314-7
Okładka twarda
Liczba stron 196
Wymiary 150 x 150 mm
Autor Abp Fulton Sheen
Rok wydania 2020