Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Najlepsze miejsce na świecie

  Kod katalogowy: 080719
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 69,90 zł
  64,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 64,90 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Czy Polska ma na siebie pomysł? Czy grozi nam wojna? Jaką pozycję powinniśmy przyjąć w trwającej obecnie międzynarodowej walce o wpływy? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć Jacek Bartosiak w swojej najnowszej publikacji - “Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem”.

  Obecne czasy są niewątpliwie okresem ogromnych przemian, które zachodzą na świecie. Wybuchające na nowo konflikty i wojny, w tym w bezpośrednim sąsiedztwie Polski, skłaniają do refleksji nad tym, jaka powinna być rola naszego państwa w tym przełomowym czasie. Historia jasno uczy nas, że konieczne jest wypracowanie odpowiedniej strategii działania.

  W swojej książce "Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem" Jacek Bartosiak dokonuje bardzo dogłębnej analizy geopolitycznego położenia Polski. Strategiczna lokalizacja naszego kraju przez wielu jest uważana za największe przekleństwo. Autor przekonuje jednak, że mimo oczywistych trudności i wyzwań wynikają z tego także ogromne możliwości.

  Książka stanowi przede wszystkim zbiór dogłębnych rozważań na temat obecnej sytuacji światowej. Autor pokazuje mechanizmy, które aktualnie doprowadzają do stopniowego upadku starego porządku światowego. W książce nie brakuje również omówienia możliwych scenariuszy na przyszłość. Książka stara się odpowiedzieć na pytanie, jaka powinna być w tym wszystkim rola Polski i jak powinien postąpić nasz kraj, aby po przejściu owej dziejowej burzy zająć jak najlepszą pozycję w nowym świecie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-08-08071-9
  Okładkatwarda
  Liczba stron507
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorJacek Bartosiak
  Rok wydania2023
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *