Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Nie dałem się nigdy zatruć nienawiścią

  Kod katalogowy: 227926
  Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
  14,90 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Książka Nie dałem się nigdy zatruć nienawiścią przedstawia, jak głosi jej podtytuł „życie ks. Władysława Bukowińskiego w świetle cnót chrześcijańskich". Zamieszczono tu również świadectwa łask otrzymanych za przyczyną błogosławionego (zarówno za jego życia, jak i po śmierci) oraz opinię teologiczną dotyczącą jego pism.

  Ks. Władysław Bukowiński (1904-1974), zwany Apostołem Kazachstanu, przez ponad 20 lat był duszpasterzem w tym kraju wchodzącym wówczas w skład ZSRR. Ponad 13 lat spędził w obozach pracy I więzieniach. Dobrowolnie pozostał wśród zesłańców aż do śmierci w Karagandzie, cały czas żyjąc w warunkach totalitarnego zniewolenia i prześladowań za wiarę.

  Został beatyfikowany w dniu 11 września 2016 r.

  Cieszę się, że postać tego bohaterskiego kapłana nie idzie w zapomnienie. Przeciwnie, pozostaje on w pamięci wielu jako heroiczny świadek Chrystusa i pasterz tych, którzy doświadczali prześladowań z powodu wiary i pochodzenia. Nigdy ich nie opuścił. Dobrowolnie poszedł na zesłanie, aby dzielić ich los. Bogu dziękuję, że mogłem go osobiście poznać i budować się jego świadectwem.

  św. Jan Paweł II

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7422-792-6
  Okładkamiękka
  Liczba stron192
  Wymiary140 x 200 mm
  Autorks. Jan Nowak
  Rok wydania2016
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Close
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *