Nie lecz się reklamami leków

Producent: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 793514
39,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną

Nie trzeba łykać pigułek przy każdej okazji, by ratować zdrowie i dobre samopoczucie. Niepotrzebna jest również zielarska wiedza tajemna, żeby wyjść z grypy, zahamować kłopoty żołądkowe czy oczyścić organizm po silnym zatruciu.

Korzystanie z ogólnodostępnej zdrowej żywności, ziół jako dodatków do diet, czy tak modny ostatnio detoks oczyszczający organizm, nie tylko wydłużą czas naszego życia i poprawią jego jakość, ale także pomogą wyeliminować konkretne schorzenia.

Nie musisz hodować roślin leczniczych we własnym ogródku ani zbierać ziół o północy, żeby odmienić swoje życie i przywrócić równowagę metaboliczną w organizmie.

Nowoczesny ‘zielony detoks’ to nie powrót do zielarstwa prababci, tylko skuteczna medycyna molekularna XXI wieku, a pigułki produkowane w wielkich fabrykach farmaceutycznych możemy swobodnie zastąpić ich naturalnymi, bezpiecznymi i tanimi ekwiwalentami.

Książka zawiera przepisy na nalewki, napary, dodatki do prostych dań zdrowotnych - wszystkie przygotowane z łatwo dostępnych składników.

Każdemu przepisowi towarzyszą odniesienia do najnowszych odkryć naukowych.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-351-4
Okładka zintegrowana
Okładka 176
Wymiary 170 x 240 mm
Autor Zbigniew T. Nowak
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Antybiotyki z apteki Pana Boga

39,90 zł 29,90 zł

Zielony detoks

44,90 zł 19,90 zł

Domowa spiżarnia zdrowia

39,90 zł 29,90 zł