-60%

Nie ma odwrotu! Świadectwo Miłosierdzia

Special Price 19,90 zł   Normalna cena 49,90 zł Oszczędzasz 30 zł
Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-295-4
Numer katalogowy 642954
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 400

Mocne świadectwo współczesnego kapłana!

Jako młody człowiek kradł, brał narkotyki, upijał się, uciekał z domu, zadawał się z gangsterami, a w głowie miał tylko prochy i dziewczyny. Kiedy był już na samym dnie, na granicy życia i śmierci, doświadczył cudu miłosierdzia. Dziś jest katolickim księdzem. Od wielu lat historia życia Donalda Callowaya porusza serca i przemienia życie tysięcy ludzi.

Książka, którą trzymacie w ręku, to opowieść o moim nawróceniu – o tym, co Jezus i Maryja zdziałali w moim życiu, wyprowadzając mnie z ciemności i ateizmu do pełni prawdy w jednym, świętym, katolickim i apostolskim Kościele. I ta historia nawrócenia trwa.
Doświadczyłem tak wiele miłosierdzia i tylu łask, że teraz spoczywa na mnie wielka odpowiedzialność, bym był wierny i głosił Dobrą Nowinę. Moją rotą jako księdza jest głosić prawdę, złożyć się w ofierze i umrzeć dla siebie. To dlatego jestem księdzem.

fragmenty książki

Zajrzyj do książki:

Ks. Calloway zachęca do zapoznania się z książką Nie ma odwrotu! Świadectwo Miłosierdzia, w której przedstawia świadectwo swojego nawrócenia:

Inni klienci kupili również