Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Niezwykła historia ziarenka pszenicy

  Producent: Wejdźmy na Szczyt
  Kod katalogowy: 783164
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 29,90 zł
  17,83 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 17,83 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Lubicie przygody? Ja i mój syn Wojtek za nimi przepadamy. I właśnie przygodą było dla nas pisanie tej książki. Wojtek bardzo mi pomagał i był jej pierwszym recenzentem. Razem z maleńkim ziarenkiem pszenicy zapraszamy wszystkich do udziału w tej przygodzie. A będzie się dużo działo. Dowiecie się, co mają ze sobą wspólnego pozornie, zupełnie różne rzeczy, jak ważna jest wspólnota rodzinna (i nie tylko), jak powstaje chleb - ten dla duszy i dla ciała - i dlaczego obydwa są tak ważne w naszym życiu oraz co przydarzyło się ziarenku pszenicy. Ziarenko uśmiecha się do nas z okładki książki i czeka na wspólne odkrywanie i przeżywanie tej opowieści.

  Izabela Gil

  Autorem ilustracji jest Jacek Pasternak - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, autor ilustracji do kilkudziesięciu książek dla najmłodszych czytelników.

  Przekonuję się, że dzieci są bardzo chłonne na Ewangelię. Znam wiele takich, które całą część różańca odmawiają codziennie ze mną podczas transmisji o 20:30 na Teobańkologii. Mam wielką nadzieję, że ta książka, bogata w treści, wartości, przepiękne ilustracje i przesłanie, przyczyni się do wzrostu ich wiary.

  ks. Teodor Sawielewicz
  twórca portalu Teobańkologia

  Jest to pełna ciepła opowieść o tym, co jest istotą Eucharystii. Napisana z nutką humoru, barwnym językiem, w niezwykły sposób przedstawia wartości, jakimi powinna kierować się współczesna rodzina. Moje dzieci były zachwycone, a co więcej, rodzą się w nich inne pytania dotyczące Boga i Kościoła, czyli tekst pobudza do refleksji. Piękne, realistyczne ilustracje uzupełniają całość. Polecamy.

  Basia - mama Eleny (9 lat) i Marysi (3 lata)

  Dobrą książkę poznaje się nie po tym jak się kończy, lecz - co zostawia w naszej pamięci i sercu. Ta książka to świetna baza do ewangelizowania dzieci, ale trochę inną drogą. Drogą, która może pojawić się w każdym domu i jak ziarenko zakiełkować i przynieść wspaniały plon w sercach naszych dzieci i nie tylko dzieci. Kompozycję dopełniają barwne i żywe ilustracje, łączące świat realny z tym przedstawionym w bajkowy sposób (ziarenko pszenicy i jego historia). Książka nie tylko kształtuje nasze duchowe spojrzenie na wiarę, ale ma także wartość edukacyjną co jest niewątpliwie dodatkową zachętą, aby po nią sięgnąć.

  Agata i Michał Matuszakowie - rodzice Mateuszka (7 lat) i Alberta (2 lata)

  Specyfikacja
  ISBN97883-66783-16-4
  Okładkazintegrowana
  Liczba stron60
  Wymiary230 x 220mm
  AutorIzabela Gil
  Rok wydania2021
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu