-53% Ostatnie egzemplarze!

Niezwykła historia ziarenka pszenicy

Special Price 13,99 zł   Normalna cena 29,90 zł Oszczędzasz 15 zł
Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 97883-66783-16-4
Numer katalogowy 783164
Wymiary 230 x 220mm
Okładka zintegrowana
Ilość stron 60
Rok wydania 2021

Lubicie przygody? Ja i mój syn Wojtek za nimi przepadamy. I właśnie przygodą było dla nas pisanie tej książki. Wojtek bardzo mi pomagał i był jej pierwszym recenzentem. Razem z maleńkim ziarenkiem pszenicy zapraszamy wszystkich do udziału w tej przygodzie. A będzie się dużo działo. Dowiecie się, co mają ze sobą wspólnego pozornie, zupełnie różne rzeczy, jak ważna jest wspólnota rodzinna (i nie tylko), jak powstaje chleb - ten dla duszy i dla ciała - i dlaczego obydwa są tak ważne w naszym życiu oraz co przydarzyło się ziarenku pszenicy. Ziarenko uśmiecha się do nas z okładki książki i czeka na wspólne odkrywanie i przeżywanie tej opowieści.

Izabela Gil

Autorem ilustracji jest Jacek Pasternak - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, autor ilustracji do kilkudziesięciu książek dla najmłodszych czytelników.

Przekonuję się, że dzieci są bardzo chłonne na Ewangelię. Znam wiele takich, które całą część różańca odmawiają codziennie ze mną podczas transmisji o 20:30 na Teobańkologii. Mam wielką nadzieję, że ta książka, bogata w treści, wartości, przepiękne ilustracje i przesłanie, przyczyni się do wzrostu ich wiary.

ks. Teodor Sawielewicz
twórca portalu Teobańkologia

Jest to pełna ciepła opowieść o tym, co jest istotą Eucharystii. Napisana z nutką humoru, barwnym językiem, w niezwykły sposób przedstawia wartości, jakimi powinna kierować się współczesna rodzina. Moje dzieci były zachwycone, a co więcej, rodzą się w nich inne pytania dotyczące Boga i Kościoła, czyli tekst pobudza do refleksji. Piękne, realistyczne ilustracje uzupełniają całość. Polecamy.

Basia - mama Eleny (9 lat) i Marysi (3 lata)

Dobrą książkę poznaje się nie po tym jak się kończy, lecz - co zostawia w naszej pamięci i sercu. Ta książka to świetna baza do ewangelizowania dzieci, ale trochę inną drogą. Drogą, która może pojawić się w każdym domu i jak ziarenko zakiełkować i przynieść wspaniały plon w sercach naszych dzieci i nie tylko dzieci. Kompozycję dopełniają barwne i żywe ilustracje, łączące świat realny z tym przedstawionym w bajkowy sposób (ziarenko pszenicy i jego historia). Książka nie tylko kształtuje nasze duchowe spojrzenie na wiarę, ale ma także wartość edukacyjną co jest niewątpliwie dodatkową zachętą, aby po nią sięgnąć.

Agata i Michał Matuszakowie - rodzice Mateuszka (7 lat) i Alberta (2 lata)

Inni klienci kupili również