Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  O godności kobiety

  Producent: Sumus
  Kod katalogowy: 020214
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 35,00 zł
  26,89 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  „Człowiek jest wielki nie wtedy, gdy ma wyznaczone wielkie zadanie, ale gdy to zadanie wypełnia pokornie, z wewnętrzna uległością. Okazuje się wówczas prawdziwa wartość człowieka. Wielu ludzi ma do wypełnienia ogromne zadania, ale nie wszystkich stać na to, aby wypełniali je z pokora".

  Możę się nam wydawać, że dzisiejszy świat to labirynt wyjątkowo skomplikowanych relacji międzyludzkich, przedefiniowanych tożsamości i walki o prawa płci. Tymczasem spostrzeżenia dotyczące kobiet głoszone przez kardynała Stefana Wyszyńskiego czterdzieści, pięćdziesiąt, a nawet sześćdziesiąt lat temu wcale nie tracą na aktualności.

  O sprawach, które bywają zarzewiem sporów, mówi z dogłębnym zrozumieniem, prostotą i spokojem. Oto zbiór kazań, konferencji i rozważań kierowanych do kobiet, ale nie tylko…

  Jak żyć wspólnie i jak odnaleźć swoje właściwe drogi w Kościele, w rodzinie, w pracy i w życiu? Słowa Prymasa podnoszą na duchu i stanowią prawdziwą inspirację.

  Ksiażka kardynała Wyszyńskiego to wyjątkowe spojrzenie na kobietę, petne szacunku, godności i zachwytu. Podkreślenie roli, jaką pełnimy w historii, w narodzie, w rodzinie i w życiu społecznym, jest ukłonem w nasza stronę Mężczyzna może raz jeszcze zachwycić się kobieta, tak jak Adam zachwycił się Ewą. Szczególnie dziś. w XXI wieku, kiedy toczy się prawdziwa walka o piękno kobiety, takie treści powinny trafić do jak najszerszego grona kobiet. To istne antidotum na dzisiejsze kłamstwa o kobiecie. Jeśli chcesz poznać, jak wielka jest rola kobiety, jaka jest nasza prawdziwa misja i powołanie, ta książką jest właśnie dla Ciebie. Polecam z całego serca każdej z nas.

  Ewelina Chełstowska

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66020-21-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron314
  Wymiary140 x 200 mm
  Autorkard. Stefan Wyszyński
  Rok wydania2020
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *