-11% Nowość!

OdNowa! Znam Kościół, który żyje

Special Price 39,90 zł   Normalna cena 44,90 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
EAN 9788324069231
ISBN 978-83-240-6923-1
Numer katalogowy 069231
Wymiary 140 x 205 mm
Okładka miękka, skrzydełka
Ilość stron 288
Rok wydania 2024

Jego łaska i Jego moc – tylko one mogą odnowić Kościół

Znam Kościół pełen życia, cudów i spektakularnych nawróceń. Kościół, o którym nie mówią media. Kościół, w którym działa żywy Bóg. Wspólnotę rozpalaną entuzjazmem świeckich.

Marcin Zieliński to jeden z najpopularniejszych w Polsce liderów grup charyzmatycznych. Jego spotkania uwielbieniowe gromadzą dziesiątki tysięcy osób. W rozmowie z Renatą Czerwicką Zieliński dzieli się wizją żywego Kościoła, w którym ważną rolę odgrywają świeccy. Opowiada o młodych ludziach, którzy są gotowi do działania!

Jak robić pierwsze kroki, aby rozwijać się duchowo? Jak budować relacje między świeckimi i duchowieństwem? Jak może działać współczesna parafia? Jakie zmiany czekają księży i świeckich, by Kościół znów był pełen prawdziwego Życia?

Marcin Zieliński - Lider wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach. Ewangelizator, posługujący w kraju i za granicą. Uwielbia Boga, modląc się za ludzi o uzdrowienie ich duszy i ciała. Jest członkiem Krajowej Służby Komunii CHARIS oraz autorem książek m.in. Rozpal wiarę, a będą działy się cuda, Między cierpieniem a uzdrowieniem, czy Modlitwa. W blasku Boga. Znany z krótkich rozważań Słowa Bożego „Kwadransik ze Słowem” na YouTube. Twórca projektu „ChwałaMU”. Jest również absolwentem AWF w Warszawie, studentem teologii oraz prezesem Fundacji Rozpal Wiarę.

Renata Czerwicka - Była redaktorka naczelna wydawnictwa RTCK, współautorka książki Nie jesteś skazany i bestsellerowego wywiadu z księdzem Piotrem Pawlukiewiczem Z braku rodzi się lepsze.... Absolwentka filologii polskiej na UJ, podyplomowych studiów w WSB w Gdańsku oraz Diecezjalnego Studium Rodziny. Szczęśliwa żona i mama. Fascynuje ją moc Słowa. W ludziach i świecie przede wszystkim szuka Prawdy.

Inni klienci kupili również