Opowieść bożonarodzeniowa z szopką betlejemską origami

Producent: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 889942
39,90 zł
26,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych projektów wydawniczych na rynku książki katolickiej dla dzieci.

Przepiękna opowieść bożonarodzeniowa przenosi nas ze współczesnego świata w realia Betlejem, miejsca przyjścia na świat Bożego Syna. Historia narodzenia Jezusa opatrzona została pięknymi ilustracjami przemawiającymi do wyobraźni każdego dziecka. Co wyjątkowe, w narrację wplecione zostały symbole figurek origami do samodzielnego złożenia z papieru, którymi można odgrywać sceny z opowieści i wcielać wydarzenia z książki w realną zabawę.

Drugą część publikacji stanowią oryginale diagramy origami pokazujące krok po kroku, jak - zginając papier - stworzyć przebogatą scenerię szopki betlejemskiej oraz bożonarodzeniowe ozdoby na choinkę. Powstałe w ten sposób papierowe figurki mogą posłużyć zarówno do stworzenia niepowtarzalnego świątecznego wystroju domu, jak i do zabawy wzbogacającej narrację opowieści.

Dodatkowo uruchomiliśmy specjalny kanał na YouTube prezentujący filmy instruktarzowe, po których oglądnięciu nawet najtrudniejsze diagramy okażą się bajecznie proste do zrealizowania.

Wspaniała zabawa dla całej rodziny. Rozrywka i wiedza podana w przepięknej oprawie. Możliwość zaangażowania się w różnorakie aktywności. Do wykorzystania w niebanalnych zajęciach z dziećmi.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65889-94-2
Okładka miękka
Liczba stron 200
Wymiary 200 x 290 mm
Autor Barbara Furmanowicz
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu