Pakiet ilustrowanych atlasów: Świata, Wszechświata, Zwierząt, Roślin

Producent: Martel
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 222466
79,00 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Ilustrowany atlas świata

Barwny atlas przedstawia wszsytkie kontynenty: od Europy poprzez Azję, Afrykę, obie Ameryki, Australię z Oceanią, aż po Antarktydę. Prezentuje wszystkie kraje świata, największe miasta, najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki, miejsca najzimniejsze i najgorętsze, najbardziej niedostępne i najlepiej uprzemysłowione.

Kolorowe mapy i ilustracje!

Wydawnictwo Martel, wymiary 21 x 30 cm, s. 120, oprawa twarda.

Ilustrowany atlas wszechświata

Znakomicie ilustrowany atlas przekazuje solidną i aktualną wiedzę naukową opisując planety i gwiazdy, komety i meteoroidy, odlegle galaktyki i czarne dziury, pulsary oraz gwiazdy neutronowe. Zarazem uczy czytania map nieba, podstaw nawigacji i amatorskich obserwacji astronomicznych.

Wydawnictwo Martel, wymiary 21 x 30 cm, s. 120, oprawa twarda.

Ilustrowany atlas zwierząt

382 gatunki zwierząt z catego świata! Wśród nich m.in.: motyle, ważki, chrząszcze, muchówki, błonkówki, mięczaki, skorupiaki, ryby, płazy, gady, ptaki, ssaki. Zwierzęta mórz i oceanów, zwierzęta udomowione i hodowlane, prowadzące dzienny i nocny tryb życia. Młody czytelnik pozna m.in.: ich wygląd, wielkość oraz sposób odżywiania i rozmnażania.

Wydawnictwo Martel, wymiary 21 x 30 cm, s. 152, oprawa twarda.

Ilustrowany atlas roślin

180 gatunków! Omówiono tu rośliny występujące w różnych częściach świata, w tym rośliny prawnie chronione na terenie Polski. Z książki poznamy m.in.: najwyższe drzewa świata, rośliny najbardziej długowieczne, rośliny o największych kwiatach, o niezwykłych owocach oraz paprocie, skrzypy i widłaki. Poznamy również rośliny odporne na ogień oraz mięsożerne i trujące.

Wydawnictwo Martel, wymiary 21 x 30 cm, s. 152, oprawa twarda.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65222-46-6
Okładka twarda
Liczba stron 120+120+152+152
Wymiary 210 x 300 mm
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: