Pamiętnik nastolatki. Julia (cz. 8-10)

Producent: Rafael
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 100109
74,70 zł
49,80 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Pamiętnik nastolatki to lektura wysoko oceniana przez rodziców. Autorka potrafi dotrzeć do młodych nie epatując złem, lecz promując dobre wartości. Lektura idzie pod prąd lansowanym wzorcom i podejmuje tematy dziś już praktycznie nieobecne w młodzieżowej literaturze, takie jak wiara i religia. Przedstawia świat takim, jakim jest on naprawdę: bohaterowie Pamiętnika czasem popełniają błędy i dokonują złych wyborów, ale nieustannie poszukują prawdy i pragną dobra.

Pamiętnik nastolatki” to jedna z najpopularniejszych serii dla młodzieży ostatnich lat. Seria nie tylko zbiera entuzjastyczne recenzje wśród młodych czytelniczek, ale została także bardzo dobrze przyjęta przez rodziców, którzy w „Pamiętniku nastolatki” widzą „bezpieczną” lekturę dla dorastających córek, co często trudno powiedzieć o sporej części literatury młodzieżowej. Książki z serii są realistyczne, bardzo prawdziwie opisują rzeczywistość dzisiejszego świata nastolatek: ich pierwsze miłości, problemy z rodzicami, szkołą, rówieśnikami, przy tym nienachalnie, niejako przy okazji, promują naprawdę dobre wartości.

W skład pakietu wchodzi:

  • Pamiętnik nastolatki 8. Julia I
  • Pamiętnik nastolatki 9. Julia II
  • Pamiętnik nastolatki 10. Julia III

Dostępne są także pozostałe części Pamiętnika nastolatki w postaci kompletu Pamiętnik nastolatki. Natka (cz. 1-7 /8 książek/). Szczegóły poniżej.

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
Okładka miękka
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Beata Andrzejczuk
Znaczniki produktu