Piękna pięćdziesiątka. Jak wyglądać 10 lat młodziej. Porady dla ducha i ciała

Producent: Fronda
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 177307
39,90 zł
22,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Chcesz być piękna? Chcesz wzbudzać podziw? Chcesz przykuwać spojrzenia?

Rozpoczniemy od przyjrzenia się samej sobie i docenienia własnych atutów. A potem? Zaczniemy wydobywać piękno, które jest w każdej z nas, pozwolimy, by rozkwitło i zachwycało innych.

Przez niemal trzydzieści lat pracy przed kamerą nauczyłam się, jak najlepiej zaistnieć w różnych sytuacjach. Musiałam wiedzieć, jak zadbać o skórę, by od wczesnego rana poprowadzić program, jak dobrać dietę, by trzymać linię i w co się ubrać, by w każdej sytuacji dobrze wyglądać.

Przyznaję, wiedza nie przyszła od razu. Nie obyło się bez wpadek, fałszywych przyjaciół, nietrafionych czy wręcz szkodliwych pomysłów na siebie. Znacie takie powiedzenie „Oby młodość wiedziała, a starość mogła!". Opatrzność obdarzyła mnie wielkim przywilejem i pozwoliła zgromadzić wiedzę w takim momencie mojego życia, gdy już „wiem", a jeszcze spokojnie zdążę tę wiedzę spożytkować.

Bardzo osobista książka łącząca porady ze wspominkami, wypróbowane kobiece sposoby z zawodowym doświadczeniem dziennikarki. Dzięki niej odkrywanie sekretów własnej osobowości, piękna i kobiecości pójdzie Wam łatwiej.

50+? Bo następne pięćdziesiąt lat zapiszemy sobie tylko na plus, prawda, dziewczyny?

Specyfikacja
ISBN 978-83-661773-0-7
Okładka miękka
Liczba stron 224
Wymiary 170 x 220 mm
Autor Anna Popek
Rok wydania 2018