Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Piękny banita

  Kod katalogowy: 488000
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 45,90 zł
  24,75 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 24,75 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Niebezpieczna książka o „ gorszącym” Wybawicielu

  Oskarżano Go niemal o wszystko - łamanie prawa, przebywanie w szemranym towarzystwie, picie wina i paktowanie z samym diabłem. Był tak fascynujący i niebezpieczny, że musieli Go zabić.
  Ci jednak, którzy znali Go najlepiej, darzyli Go wielkim uczuciem. Miał poczucie Humoru, jego hojność wprawiała w osłupienie. Przed jego gniewem drżeli wrogowie. Wypowiadał czasem szokujące dla słuchaczy słowa. Ten sam Jezus nie zmienił się ani na jotę. Nadal jest sobą - dostępny dla każdego, kto chciałby Go poznać.

  Pani siedząca obok mnie w samolocie musiała pomyśleć, że jestem psychicznie chory. Płakałem, a łzy płynęły mi strumieniami. Zakochałem się w Jezusie po raz drugi.
  Reese, pastor z Atlanty, stan Georgia

  Nigdy dotąd nie czytałam książki, która obudziłaby we mnie świadome pragnienie, by poznać Jezusa,pokochać Go i pozwolić, by przeze mnie żył.
  Susan, nauczycielka z Nashville, stan Tennessee

  Nie wiem, jak mam wyrazić wzruszenie. Mogę tylky powiedzieć, że moje serce i umysł żarliwie powtarzają: „Tak, tak, tak! Chcę poznawaj realnego Jezusa!”
  Tamara, drużynowa skautek z Pendleton, stan Oregon

  Czytanie Ewangelii bez poznania osobowości Jezusa przypomina oglądanie telewizji z wyłączonym dźwiękiem. W rezultacie mamy do czynienia z kimś suchym, dwuwymiarowym, mówiącym czasem dziwne i niezrozumiałe rzeczy. Gdy jednak odkryjemy Jego prawdziwy charakter - osobowość Kogoś, kto stworzył wiatr, muzykę i łatające wiewiórki - nagle pojawiają się przed nami zdumiewające cechy Jezusa, pełne barw i blasku niczym fajerwerki.
  Ujmujące i gawędziarskie podejście Autora przełamuje stereotypowe myślenie o Jezusie, podobnie jak dzieje się ze stereotypem mężczyzny w książce Dzikie serce.

  PotrzebujemyJezusa jak tlenu - pisze Eldredge. - Jak wody.Jesteśmy niczym gałązki, które nie mogą żyć bez winorośli. Jezus to nie tylko postać z książki do nabożeństwa. To brakujące sedno twojej egzystencji. MiećJezusa - mieć Go tak naprawdę - to posiąść największy skarb na świecie. Przyjęcie Jego życia, radości, miłości i obecności nie da się porównać z niczym. Prawdziwe poznanieJezusajest naszą największą potrzebą i najgłębszym szczęściem.

  Zacznij czytać i odkryj Pięknego Banitę sam dla siebie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-63488-00-0
  Okładkamiękka
  Liczba stron288
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorJohn Eldredge
  Rok wydania2011
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *