Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Pobudka. Jak rozpocząć dzień modlitwą

  Kod katalogowy: 011449
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 36,90 zł
  24,87 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 24,87 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Być coraz bliżej Boga znaczy codziennie od samego rana pielęgnować więź z Nim poprzez modlitwę!

  Wiele osób ma mocne pragnienie praktykowania codziennej modlitwy porannej, ale zadanie to - na pierwszy rzut oka proste i nieskomplikowane - niekiedy okazuje się zbyt trudne. Jak znaleźć czas dla Boga w chwili, gdy przed nami cały dzień zadań i gdy trzeba sprawnie ogarnąć siebie, najbliższych i dom? Jak wykrzesać kilka minut na modlitwę w ciszy, zanim jeszcze wpadniemy w rytm codziennych spraw?

  Ksiądz Piotr Śliżewski proponuje w tej książce prostą, ale niezwykle praktyczną metodę modlitwy porannej. Podobnie jak ignacjański rachunek sumienia, który składa się z kilku konkretnych punktów, praktyka modlitwy porannej zaproponowana przez księdza Piotra to pięć ustalonych kroków, które - jeśli staną się naszym dobrym nawykiem i przyzwyczajeniem - pomogą nam rozpoczynać każdy dzień naszego życia w obecności Boga. Najważniejszy z nich to modlitwa słowem Bożym, w której wsparciem będą zaproponowane przez autora rozważania kilkudziesięciu fragmentów Biblii.

  "Najpierw modlitwa, później życie" - to prawda, której uczę się od bardzo dawna. Ta zasada to kierunkowskaz nie tylko dla duchownych, ale dla wszystkich ludzi wiary. Nasze życie powinno opierać się na filarach, którymi są momenty modlitwy. Książka ks. Śliżewskiego może być idealną pomocą w takim życiu.

  Ks. Marek Weresa - redaktor katolicki TVP, asystent kościelny "Echa Katolickiego" i doktorant w Katedrze Teologii i Środków Masowego Przekazu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

  Ks. Piotr Śliżewski - założyciel portali ewangelizuj.pl i gregorianka.pl. Prowadzi kanał na YouTubie, na którym komentuje słowo Boże, odpowiada na pytania internautów oraz tłumaczy prostym językiem trudne definicje teologiczne. Autor książki Jak owocnie uczestniczyć we Mszy Świętej wydanej nakładem Wydawnictwa eSPe.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8201-144-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron256
  Wymiary140 x 200 mm
  Autorks. Piotr Śliżewski
  Rok wydania2022
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *