Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Początek końca aborcji

  Producent: Rafael
  Kod katalogowy: 560314
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 49,90 zł
  39,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 0,00 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Shawn Carney, bohater filmu Nieplanowane, szef kampanii „40 dni dla życia", w pełnej pasji książce zabiera czytelnika w pouczającą podróż wraz z tymi, którzy znaleźli się w najmroczniejszym zakątku współczesnego świata, ale dzięki Opatrzności oraz pomocy Shawna i jego przyjaciół szczęśliwie odnaleźli nadzieję.

  Carney ma prawo uważać, że znalazł skuteczny sposób, dzięki któremu może ogłosić początek końca aborcji. Jego „40 dni dla życia", największy na świecie ruch powstrzymujący aborcję, tylko w jednym roku odwiódł od zabicia dziecka 17 226 kobiet (tylko udokumentowane przypadki). Co jest siłą tej kampanii antyaborcyjnej? Podstawowym środkiem działania, którego używa Shawn i jego organizacja, jest... modlitwa. Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości, czy ona może być skutecznym narzędziem walki z realnym złem, to właśnie w ręce trzyma dowód…

  Początek końca aborcji daje nadzieję na zwycięstwo dobra, ale i nieocenioną lekcję, jak wielka walka o bezbronnych jeszcze przed nami.

  Paulina Guzik, „Między ziemią a niebem", TVP 1

  Każdy, kto odczuwa bezsilność wobec strasznej aborcyjnej machiny, powinien przeczytać tę książkę.

  Weronika Kostrzewa, szef publicystyki Radia Plus

  To publikacja, po którą sięgnąć powinien każdy obrońca życia.

  ks. Tomasz Kancelarczyk. prezes Fundacji Małych Stopek

  Odważne stawanie w prawdzie, głęboka modlitwa i podchodzenie z miłością zarówno do matek rozważających tzw. aborcję, jak i ludzi pracujących w aborcyjnych klinikach, sprawiają, że Pan Bóg czyni cuda.

  Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, żona, mama, prawnik i psycholog

  Shawn Carney- współzałożyciel i lider akcji „40 dni dla życia”, jeden z największych mówców chroniących życie nienarodzonych dzieci. Jego inspiracją jest nauczanie św. Jana Pawła II. Wraz z żoną Marilisą, z którą mają siedmioro dzieci, byli bohaterami filmu Nieplanowane. Mieszkają w Teksasie. Na co dzień Shawn jest producentem nagradzanych dokumentów pro-life, a także autorem książek ocenianych jako najlepsze publikacje chrześcijańskie zaangażowane w akcję ratowania ludzkiego życia.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66560-31-4
  Wymiary150 x 210 mm
  Okładkatwarda
  Liczba stron392
  Rok wydania2020
  AutorShawn D. Carney
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *