Polska niezwykła. Quo vadis

Producent: Demart
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 122301
59,90 zł
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Uniwersalny i bardzo praktyczny przewodnik zawiera opisy miejsc, które warto zwiedzić podczas wycieczek wakacyjnych i weekendowych. W szczególności polecamy wizyty w parkach narodowych i obiektach wpisanych na Listę UNESCO.

W przewodniku znalazły się także propozycje wycieczek pieszych, rowerowych i spływów kajakowych. Przewodnik podzielono na pięć części: „morze”, „jeziora”, „lasy - łąki - zdroje”, „góry i pagóry” oraz „lato w mieście”. Każdy z 52 rozdziałów rozpoczyna krótka charakterystyka opisywanego obszaru oraz mapa samochodowa w skali 1:300 000, ze strzałkami ułatwiającymi lokalizację opisywanych atrakcji. Zamiast szybko dezaktualizujących się informacji praktycznych (ceny, godziny otwarcia) w przewodniku zamieszczono QR-kody, które po przeskanowaniu smartfonem z odpowiednią aplikacją przekierują Państwa na właściwą stronę internetową zawierającą aktualne informacje.

Dla turystów lubiących łamigłówki i rozwiązywanie ciekawych zadań umieszczono QR-kody questów - edukacyjnych gier terenowych, czyli wycieczek z zagadką. Na końcu przewodnika zamieszczono samochodową mapę Polski w skali 1:800 000.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7912-230-1
Okładka zintegrowana
Liczba stron 736
Wymiary 180 x 250 mm
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: